Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Találtam egy alternatívát?!

Találtam egy alternatívát?!

Figyelt kérdés

Érdemes elolvasni.:


[link]


Szeretne indulni a választásokon.Szerintem korrekt.


2013. okt. 2. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

" Magyarországon AZÉRT drágább ugyanaz a termék, mert sokkal magasabb az áfa."


IS. Meg a tőke szivattyúzás miatt IS, meg a korrupció miatt IS, meg a kifelé áramló állami és Eu támogatások miatt IS, és a külföldi bankok miatt IS.


Nem minden ország vezetői annyira ostobák, hogy idegen külföldi bankokat és multikat engedjenek be a saját piacaikra, ha pedig mégis megteszik, igyekeznek olyan feltételeket teremteni, hogy a sajátjaik azért mégis csak jobban járjanak egy kicsivel. Nálunk ez a tendencia fordított:


Zárjuk be a Csepelt ---> Tömjük meg a Mercedes zsebeit

Zárjuk be a Közértet ---> Tömjük meg a Tesco zsebeit

Zárjuk be a Növényolajipart ---> Tömjük meg a Cereol zsebét

Zárjuk be a bányákat ---> Tömjük meg a Gazprom zsebét


Amit pedig nem tudunk bezárni, adjuk el külföldieknek jelképes egy forintokért úgy, hogy előtte a cég törzstőkéjét az adófizetők terhére HITELBŐL jól nyomjuk fel. Pakoljuk meg minden magyar cég kasszáját zsíros milliárdokkal mielőtt a németnek, az olasznak, vagy az amcsinak, a franciának egy forintért eladjuk!


EZ ÁM AZ ÜZLET GYEREKEK!

2013. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem kb megegyező,de itt hol kapsz pl 1 l tejet 150-ért? "


Itt csak háznál, de Szlovákiában is kb ennyi. Mert nekem itt a németországi árhoz 195.86 van írva.

2013. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De én is voltam kint N.o-ban,és kb. ugyan olyan árak vannak,és sok esetben olcsóbbak.
2013. okt. 2. 21:44
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi is 150.-Ft-rt vesszük a házitejet.
2013. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Oké,de én Budapesten élek,itt nem nagyon van minden második sarkon házitej,és időm meg nincs,se pénzem utazgatni. És az is érdekes,hogy én tavaly voltam kint N.o.-ban akkor vettem 150 Ft-ért tejet, és nem volt árban különbség,hogy most 1,5-set 2,8-at vagy 3,6-at veszel.Azt vetted,amelyiket akartad.
2013. okt. 2. 22:10
 16/17 anonim ***** válasza:

Mindenki itt okoskodik hogy mi milyen németbe meg hogy ennyi az ár ez kamu ár de ezt csak akkor lehet igazán tudni hogy mit hogyan ha az ember kint is él!


Az biztos hogy jobban meg lehet élni és a munkakörülmények is jobbak!

Ezt egy 1,5 éve Münchenbe dolgozó haverom mondta!

2013. okt. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Itt aztán mindenki gondolkodás nélkül vágja a megfellebbezhetetlen tutit.

Mert ha gondolkodna, nem szólna.

A gazdaság és a teremékek eléggé sokfélék. Ha kitalálunk egy elképzelést, nem lesz nehéz megfelelő adatokat találni hozzá, azzal már alá is támasztottuk. Ha valaki veszi a fáradságot, persze megteheti az ellenkezőre is. Csak mást kell válogatnia.

Nyilván a világ, de legalább Európa, de legalább Magyarország összes közgazdásza mind ostoba, hogy nem jött rá erre a nyilvánvaló igazságra. Vagy lehet, éppen az a helyzet, hogy nagyon is rájöttek?

De nem bánom váltsd meg a világot, de legalább bennünket.

2013. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!