Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Találtam egy alternatívát?!

Találtam egy alternatívát?!

Figyelt kérdés

Érdemes elolvasni.:


[link]


Szeretne indulni a választásokon.Szerintem korrekt.


2013. okt. 2. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon érdekes.


Csak azt mond meg hogy ezeket a termékeket miért nem exportálják ide, mert akkor ugye jobban járnának?

2013. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mindegyik terméket lehet itthon is kapni. Leírja,hogy miért kerül ott annyiba és itt miért jóval drágább.
2013. okt. 2. 21:18
 3/17 A kérdező kommentje:
De a többi cikkét is nagyon-nagyon érdemes elolvasni.
2013. okt. 2. 21:19
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Én nem úgy látom, hogy Németországban alacsonyabbak lennének az élelmiszerárak. Ez kamu.


[link]


[link]

2013. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Ilyenkor röhögök nagyon nagyokat azokon a marhákon akik rendszeresen írogatják itt, hogy a szlovák tej olcsóbb mint a magyar. A marhája épp csak azt nem érti, hogy ez azért olcsóbb, hogy neki kevesebb legyen a fizetése, az ő adójából "olcsóbb". És egyik másik tényleg annyira sötét, hogy inkább ezt az "olcsóbbat" veszi, csak azért hogy a saját kizsákmányolását támogathassa az adójából. :)
2013. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

"Én nem úgy látom, hogy Németországban alacsonyabbak lennének az élelmiszerárak. Ez kamu. "


Természetesen minden kamu amiről te azt állítod.

2013. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Magyarországon AZÉRT drágább ugyanaz a termék, mert sokkal magasabb az áfa.
2013. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%

"Természetesen minden kamu amiről te azt állítod."


Alá is támasztottam adatokkal.

2013. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szerintem kb megegyező,de itt hol kapsz pl 1 l tejet 150-ért? Ami magyar? Sehol.
2013. okt. 2. 21:35
 10/17 A kérdező kommentje:
Oké,most csak éppen ezt a cikkét linkeltem be,de szerintem ez egy jó alternatíva.
2013. okt. 2. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!