Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az Orbán...

Mi a véleményetek az Orbán szobor gyalázásról?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 20:45
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
61%

Elég ízléstelen.


Állítólag Bajnai pártját azért találták ki, hogy megszólítsák a bizonytalanokat, de az ilyen műsorok csak a baloldali szavazók mozgósítására, lelkesítésére jók.


Nem hiszem, hogy ilyen primitív akciókkal és Dopemannel tudnak új szavazókat megnyerni maguknak.

2013. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
41%
Nekem felállt a szobordöntésről készült videóra, az normális?
2013. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
46%
Nem is kell nekik szavazókat szerezni. Libajnai a saját rezsimjével legalább annyira nem hiányzik ennek az országnak mint orbán.
2013. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
59%

"Nekem felállt a szobordöntésről készült videóra, az normális?"


Ha ki is verted, akkor normális.

2013. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Bajnai állíttatta a szobrot Orbánról...
2013. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
92%
Azért ne nevezzük már szoborgyalázásnak az esetet, amikor egy hungarocell faragványról van szó. A dolog nevetséges volt és szánalmas, de túl van lihegve.
2013. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
2013. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
47%

Számomra ízléstelen, és gusztustalan volt! Meg hogy lehet Orbán és Sztálin között egyenlőségjelet tenni? 3 éve meg a diktátorozás, de ez már nekem is durva, ez már mindennek a netovábbja. Nem véletlen, hogy még az ellenzék egyes részei is ELHATÁROLÓDTAK ETTŐL!!!!!!!!!!!!!


És megmondom a frankót, ha egy olyan politikussal csinálták volna meg ugyanezt, akit nagyon-nagyon rühellek, akkor is ELÍTÉLNÉM! Én például nem vagyok Gurcsány fan, nagyon nem kedvelem, és nem tudnék sok jót mondani róla, de ha ezt vele csinálták volna, akkor is ugyanez lenne a véleményem!


Lehet utálni Orbánt, lehet szidni, kritizálni, gyűlölni, de ez akkor is egy ízléstelen húzás volt! Ilyen erők ne kormányozzanak 2014 után!

2013. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

"Számomra ízléstelen, és gusztustalan volt! Meg hogy lehet Orbán és Sztálin között egyenlőségjelet tenni?"


Nem tettünk egyenlőségjelent. Sztálin nyíltan irtotta a népet, Orbán burkoltan. És az áldozatszám is kevesebb egyenlőre még orbánnál, bár nem sokkal.

2013. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
49%

"Nem tettünk egyenlőségjelent. Sztálin nyíltan irtotta a népet, Orbán burkoltan. És az áldozatszám is kevesebb egyenlőre még orbánnál, bár nem sokkal."


Gondolom ezt Te sem gondoltad komolyan? Minden rosszindulat nélkül kérdezem.


Sztálin idejében "papíron" gyilkolták az embereket, ha Sztálinnak nem tetszett valaki, akkor lelövette, valakinek meg megkegyelmezett! Ott véres, brutalitások voltak.


Akkor Orbán fegyvereket fog az emberekre, és sortüzet nyit rájuk? Ugyan már kérem. Na ez az a gyűlölködés, ami csak a magyar nép uszításához vezet!


Hangsúlyozom, hogy nem véletlen, hogy Fodor Gábor, és az MSZP is, akkor nem értem azokat, akik még ezt védik. A saját oldaluk is elhatárolódott ettől, még egyszer mondom, az MSZP is! Ezen nincs mit szépíteni!


Orbán NEM EGYENLŐ SZTÁLINNAL, komolyan nevetséges, hogy eddig fajultak egyes emberek. Számomra ez felfoghatatlan!


Mind1.

2013. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!