Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom, hogy hatalmas...

Jól látom, hogy hatalmas üzleti lehetőségeket rejt most ez az új ideológia, az ősmagyarizmus?

Figyelt kérdés
Lehet belevágok én is valami hasonló vállalkozásba. Van pár ötletem, itt az idő most kell lépni.
2009. nov. 7. 11:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
előttem szólónak megjegyzésként: egy kocsmábanak nem csak akkor van bevétele ha több pénzt el tud kérni egy italért mint általában a többi, hanem ha van elég vendég. Ez a magyaros kocsma szeritnem jó vendégcsalogató lehet, ha sok magyaros érzületű ember lakik a környéken, a városban.
2009. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
OK, de egy kocsma legfőbb bevétele többnyire úgyis a játékgépekben van, nekem volt ismerősöm tulaj, elég sokat ittunk nála, azt mondta az semmi, egy játékgépből 1 hó alatt 3-szor annyit keres, mint amennyit a vendégek elisznak 1 hó alatt
2009. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

Jó ötlet!


Lehetne árulni nyereg alatt puhított húst is. Meg lehetne lovasíjászkodni Bajnai-figurákra. A Hír meg Echo TV non-stop menne éjjel-nappal.

Ezért az ötletért meghívlak egy sörre!

2009. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
gyurcsany darts tabla es nagymagyarorszag puzzle
2009. dec. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem is tetszik az ötlet

a nyerő gépeknél nem gyümölcsök lennének hanem árpádsávos zászló nagy Magyarország lovas aki hátrafelé nyilaz stb

a jackpot pedig nem Joker lenne hanem Jobbik...

kijön a 3 om jobbik akkor elvitted a fődíjat :)


a pultos gárda egyenruhába lenne


gyurcsány dárc vagy inkább késdobáló :D

élethű Kóka szobor gumiból 200 Ft ért mindenki beverhet neki 1 et


ingyenes internet ahol a youtuben lehet nézni a jobbik TV t


szerintem ez maga lenne a földi mennyország:)

én Jobbikos vagyok

2009. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyiss boltot egy kocsma és középsuli közelébe, árulj kínai pólóra nyomot nagymagyarország felsőket és vagyonokat kereshetsz.
2009. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!