Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom, hogy hatalmas...

Jól látom, hogy hatalmas üzleti lehetőségeket rejt most ez az új ideológia, az ősmagyarizmus?

Figyelt kérdés
Lehet belevágok én is valami hasonló vállalkozásba. Van pár ötletem, itt az idő most kell lépni.
2009. nov. 7. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az miaz?
2009. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Amennyiben provokáció a kérdés jó helyre írtad, különben rossz kategóriába.
2009. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Minden új esemény lendülete, lehetőséget rejt.

Ha megtalálod a számodra elérhető formáját hogy hasznod lehessen belőle akkor csináld.

De szerintem az hogy valami kezd megmozdulni, sokkal messzebb gyűrűző hatásokat fog eredményezni. Talán ott lenne a küszöb, ha nem hagynánk magunkat becsapni, nem követnénk mások számára hasznos elveket, érzékenyebben reagálnánk arra ha valami a nemzeti felfogással nem össze egyeztethető ( ez nem azt jelenti hogy valaki nem lehet liberális, de azt sem hogy a lokalitás lássa a felfogás kárát)

Talán kialakul az emberekbe a szemlélet ami elfogad másokat, a másságot, de határozottan és egységesen elítéli ha a nemzet érdekei nem előzik meg, ha olyan helyzet alakul ki.

Meggyőződésem, hogy az elmúlt 20 évben az volt a legnagyobb problémánk, hogy másokat szolgáltunk ki, mások érdekei felültudták írni a magyar érdekeket, hogy a felső körökben volt rés a pajzson. A privatizáció, a gazdaságunk fejlődése, az emberek munkája, mind egy olyan vödörbe lett öntve amin épp akkora luk tátongott hogy ne is ürüljön ki, de ne is nőjön benne a szint. Gyakorlatilag a hasznot lefolyattuk a lukon 20 éven keresztül.


BE KELL DUGNI, és aki nem akarja hagyni attól meg kell szabadulni, legyen az bár ki.

Talán ez lehetne a nemzeti összefogásnak a legnagyobb haszna, és nem a nagy Magyarország pólók gyártása, értékesítése!

2009. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól látod.

A nemzeti érzelmű embereket tisztelem, de a rossz értelemben vett, nevetségességig elmenő ősmagyarkodást nem. (Ide tartozik, hogy a hun származást elfogadom pl., de az elmebeteg teóriáktól a fejem fájdul meg - kezdve a szíriusztól, az egyiptomiakig bezárólag).

Ennek az ősmagyarkodásnak (rossz értelemben vett ősmagyarkodásnak, ami a mozgalmat is csak lejáratja) jelenleg konjunktúrája van. Érdekes, hogy nálunk a városban 2 helyen lehet kapni nemzeti pólókat, mindkettő eladó zsidó (méghozzá az egyik ex-komcsi), úgyhogy szerintem ez tipikus. Most mindenki ebből akar hasznot húzni, mert ebben van az üzlet.

2009. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet hogy van benne üzlet.
2009. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 cynic ***** válasza:
100%
Ez tény, és sajnos sokan ki is használják. Én úgy gondolom, hogy elsősorban a lelked legyen magyar, a többi (ruházat pl) másodlagos.
2009. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Figyelj, engem nem érdekel a politika, lesz@rom, de az tény hogy nagyon megy a turul tetkó meg az ilyen jól propagált dolgok. Ennyi. egyébként egy ősmagyaros kocsmára gondoltam, magyar termékekkel, árpádsávos zászló meg ilyesmi, betenném nekik a kárpátiát hadd dühöngjenek.
2009. nov. 7. 17:19
 8/16 A kérdező kommentje:
bocs. tomboljanak.
2009. nov. 7. 17:20
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

szerintem ez tök jó ötlet!!:D

melyik városban lesz ez? kitudja lehet énis benéznék:D

2009. nov. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk egy "ősmagyar kocsmában" még nincs különösebb biznisz, a zászlókat nem te fizeted, a pia meg ugyanannyi.


Ősmagyar/turul tetkós részt megint nem értem, ugyanis a tetkó ugyanannyiba kerül, akármilyen mintát varratsz is, mert a tetoválómester általában a munkával töltött időért kéri a pénzt, nem a minta milyenségéért.


Tényelg van üzlet benne, de azt az újásgok, ruházatok, kiegészítők jelentik elsősorban, nem a kocsam vagy a "tetkó", gondold át mielőtt leírsz azért valamit.

2009. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!