Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik Pártra fogtok szavazni...

Imre Pál kérdése:

Melyik Pártra fogtok szavazni áprilisban?

Figyelt kérdés

Fidesz? Jobbik? Mszp-együtt? LMP? vagy DK?


Kérném hogy néhány mondatban indoklást is fűzzetek hozzá.



2013. szept. 27. 18:35
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

" a keresztény értékrend meglétét "


hát ne haragudj de erre muszáj reagálnom.

A hit gyülekezete nevű szervezetet mennyire lehet a keresztény értékrendhez kötni szerinted?

Amit a fidesz pár éve megszavazott.

2013. szept. 27. 21:22
 12/33 anonim ***** válasza:
64%
Ha májusban lesz a választás akkor áprilisban senkire mivel az lehetetlen...
2013. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
70%

Áprilisban van szavazás....


Én senkire, mert egyszerűen már nem lehet hinni egyiknek se. Talán a Jobbikra, de ezt még erősen átgondolom. Régen, amikor kezdték tényleg jobbak voltak, szerintem azóta lagymatag lett, kevésbé szókimondó, stb. Áprilisig eldöntöm.

2013. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
73%

Jobbik!

A többi pártnak és kivált vezetönek (DK) volt alkalma bemutatkoznia hogy mit tud ha kormányra kerül és meg is buktak!

Illetve ott van még az LMP de annál csak azt látom hogy nem veszi magát komolyan és csak bohóckodik!

2013. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
79%

Egyik sem.

A valódi hatalmat nem a megválasztott pártok gyakorolják, hanem azok, akik felé az ország adósságszolgálatot teljesít.


Ez a kérdés olyan, mintha a birkáknak el kellene dönteni, hogy a piros, zöld vagy narancssárga nyakörves kutya legyen a terelődögjük, mielőtt az este megkopasztja őket a gazda.

2013. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
92%

Én csak azt tudom, hogy kikre biztosan nem:


Fidesz - leszerepeltek

Mszp - ugyanaz, mint a fidesz

Jobbik - faragatlan barmok


Hogy aztán kikre fogok azt még nem döntöttem el vagy LMP vagy DK vagy Munkás Párt vagy akik majd egyáltalán elindulnak a körzetemben. A kétfarkúra is szavaznék ha lennének.

2013. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
89%
Jobbik, mert a legkisebb rossz. Ők lépnek fel legjobban a cigánybűnözéssel, amit valljunk be, egyes vidékeken kapitális méretet ölt. Itt, már nem merünk sötétbe felmenni a parkba, mert tele van drogosokkal, cigányokkal. A jelenlegi polgármesterünk támogatja a cigányok betelepítését a magyarok közé, amit mi nem támogatunk. Mi támogatnánk, hogy körbezárni őket 5 méter magas fallal, tetejére magasfeszültségű vezeték, egy kaput hagyni, és az összes cigányt oda beköltöztetni, aki eddig nem integrálódott. (van, aki meérdemli a szabadságot, emberként viselkedik, dolgozik, becsületesen, házat vett, épített magának, és nem is akármilyet, égy ugyan úgy szidja mocskos alja népséget, mint mi, de ez nagyon elenyésző rész...) Itt sajnos a 18.000 főből közel 5.000 cigány. És merem állítani, hogy ebből 4.500 aki életképtelen. Míg a Jobbik kimegy a gárdával, addig rend van, utána ha van valami, mégnagyobb felhajtás, polgármester lemond, és bekerül egy jobbikos polgármester, akik mitagadás, eddig mindenhol rendet tettek. Én csak azt mondom, főleg azoknak, aki úgy is ki karnak menni, hogy az ittmaradók érdekében, semmibe nem telik, szavazzanak a Jobbikra. Én szeretnék egy élhető Magyarországot, itt szeretnék élni, de ha ez nem jön létre, akkor indulni fogok a '18-as, vagy '22-es választásokon, és rendet teszek. Mert itt hamarosan polgárháború lesz. Ez már biztos. Csak az titok, hogy mikor. Mert lehet, hogy holnap. Lehet hogy 5 év. És most el lehet ítélni, de itt nincs más megoldás. Itt olyan van, hogy végső megoldás. /By Adolf Hitler/ és nem vagyok se náci, se fasisztarasszista miegymás. Egy magyar ember vagyok, aki szerint Magyarországot nehogymár dávidcsillagosok irányítsák, és árnyaltbőrűek tartsák rettegésbe! Úgyhogy mindenki szavazzon a Jobbikra. Ők még meg tudják akadályozni a polgárháborút. De ha még 4 évet kap egy ilyen komcsi kormány, akkor már késő lesz!
2013. szept. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Jobbikra.

Mert teljes mértékben elég volt az elmúlt 20 évből, nem jó emberek irányították az országot, meg is lett az eredménye.

Arrogánsak, beképzeltek, zsidó csillaggal rohangálnak, lopnak, csalnak, mutyiznak, ebből egyszerűen elég volt!

Hajrá Jobbik, hajrá magyarok!

2013. szept. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
26%

Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!

Nem engedünk azoknak a pártoknak, akik csak kihasználnák a magyar embereket és velük együtt a mi nemzetünket! Ne adjunk teret a politikában a gyűlöletkeltésnek, az antiszemitizmusnak és a rasszizmusnak! Én továbbra is maradok hű Fidesz szavazó.

2013. szept. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
67%

"Ne adjunk teret a politikában a gyűlöletkeltésnek, az antiszemitizmusnak és a rasszizmusnak"


lehet hogy a politikában nem adtok teret ezeknek a dolgoknak, de ettől függetlenül gyilkolásszák a magyarokat a cigányok, mostanában főleg az idősebbeket.

Íme a legfrissebb; http://www.youtube.com/watch?v=BnZ7WzxzC1c#t=272

De ez csak a legújabb eset, sajnos rengeteg az ilyen erőszakos bűncselekmény, attól mert te a fejedet a homokba dugod attól még a probléma ott van.

2013. szept. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!