Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te nem vagy torkig azzal hogy...

Te nem vagy torkig azzal hogy mindenhol ott van az Orbán-maffia hájas teste? Nincs eleged a mutyiországból?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 27. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
De igen!
2013. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Dehogy is nem.

A mutyi, a haveroknak leosztás, az állam csecsén működő cégek, a korrupt visszaosztások mindent megfertőznek és ellehetetlenítik az ország gazdasági fejlődését.

Sokszor 10-20× akkora károkat okoznak a mutyival mint amit zsebretesznek. Arról nem is beszélve hogy hosszútávon mit is jelent ez az egész mutyi köztársasági létforma.


Csak tudod nem vagyok feledékeny, és nekem nem kel Cavinton! 23 éve ez megy és egyre súlyosabban.

Én nem látok eltérést a maszop és a fidesz között.

Mind a kettő nyomorult tolvaj banda egy oligarcha felépítmény sőt egymással is szoros szálakkal kapaszkodnak. Egyik sem meri a másikat bebuktatni mert mindenki tud mindenkiről mindent.


"Ha szerencsénk van és megbomlik az egység, talán a dominó elv leradírozza őket a színről. De amíg ez nem következik be, csak süppedünk a posványba.

2013. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A dolgok sajnos mindenhol így mennek. A magánszektorban is azokat a jelentkezőket szokták felvenni egy-egy állásra, akiknek van protekciójuk, különösen akkor ha nehéz őket megítélni objektív tényezők alapján. Nem értem miért lepődsz meg rajta.
2013. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha torkig vagy, nyilván már fulladozol. Mégsem teszel mást, mit érdeklődsz, más is fulladozik-e?
2013. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen maffiáról beszélsz? Ennyi baromságot egy helyen még nem láttam, nem lepődök meg, balliberális Index és az ATV kettőse alaposan hülyíti az embereket vállalhatatlan és nevetséges kamu hírekkel. Bele kéne törődni, hogy az emberek döntöttek, és nem akarják a komcsikat viszontlátni!
2013. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!