Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miert engedi a...

Szerintetek miert engedi a MAGYAR nep hogy egy par nyomorult ember kifossza es romba dontse?

Figyelt kérdés
Mas orszagokba ha ezt tennek a neppel vasvillaval uznek el a vezetoseget!!!!!!!
2009. nov. 6. 21:24
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Ja a 22:24 -es az nekem is tetszett de meg arra sem meltattam hogy valaszoljak...Nevetseges
2009. nov. 7. 17:32
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

Én sajnos nem tudom rátok mondani, hogy nevetséges. :(

Inkább szomorú, hogy ilyen primitív, buta emberek még léteznek. (szerencsére kihalóban)

22:24-es

2009. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 cynic ***** válasza:
60%
Méghogy mi vagyunk a primitívek? Mondd csak, miért?!
2009. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

Idéznék:

"22:24 Hogy te mekkora egy elb*szott nyomorék vagy, Istenem... az ilyenek még annyit sem érnek, hogy szétküldjék a fejüket egy kalashnikovval."


Bocsáss meg nekem, de ilyet egy művelt ember le nem ír, az biztos. Ebből következtettem az esetleges gyenge értelmi színvonalra körötökben. :)

2009. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 cynic ***** válasza:
74%
Bah... most jössz a művelt ember dumával. A te postod aztán hatalmas műveltségre és tisztánlátásra utal... Gratulálok.
2009. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!