Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miert engedi a...

Szerintetek miert engedi a MAGYAR nep hogy egy par nyomorult ember kifossza es romba dontse?

Figyelt kérdés
Mas orszagokba ha ezt tennek a neppel vasvillaval uznek el a vezetoseget!!!!!!!
2009. nov. 6. 21:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
51%
Ezt én se nagyon értem. Most viccesen azt mondhatnám, hogy ami késik, nem múlik, bár nem látom a jeleit egy ilyen vasvillás elűzésnek. De én ezt nem is zárom ki. Most csend van, mert már csak pár hónap a választás, de ha utána is folytatódik ez a feltartóztathatatlan tömegessé váló elnyomorodás, ami valószínű, akkor érdemes lehet visszatérni rá. Tedd fel ezt a kérdést mondjuk bő egy év múlva is!
2009. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
38%
meséld már el, hogy ki is az a pár nyomorult ember, aki romba dönti(?) és kifosztja a magyarokat. (főleg ez a romba döntés tetszik :)
2009. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ha "vasvillával" harcolnánk a "papucsállatkák" ellen, az Európai Unió számára a zsidó értékrendet képviselő politikai elit érdekei lennének a fontosabbak, tehát így, vagy úgy, külső segítséggel is, de vérbe fogják folytani a lázadást. Ha a Fidesz lesz kormányon, akkor ez lesz a legvalószínübb forgatókönyv "október 23-ára". Ha pesszimista akarok lenni, azt mondom: elkéstünk, rabszolgák vagyunk. Azonban ez nincs így, és remélhetőleg nem is lesz.


Adjon az Isten Szebb Jövőt!

2009. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
47%
Hol van itt a romba döntés? Én nem tudom, de én azt látom, hogy az embereknek minden nap van mit enni, rengeteg új autó furikázik az utcán, nem csak szakadt 20 éves Ladák és Wartburgok(sőt igazából ilyenek már nincsenek is), van fűtés, van áram, van víz, szinte mindenkinek van fedél a feje fölött, van tömegközlekedés, még ha persze kicsit rossz is. javasolnék neked egy kirándulást Moldovába, vagy Albániába, akkor talán nem leszel ilyen sötét. Menj el Boszniába, vagy Zimbabwéba és nézd meg, mit jelent, ha egy országot tényleg romba döntenek.
2009. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
68%
22.11: Gratulálok! Eddig azt hittem, Európához mérjük magunkat. Tudod, van itt nagyon sok ember, aki nem Zimbabwéből, Moldovából, meg egyéb pária helyekből szeretne kiindulni. És azt hiszem, ez a természetes.
2009. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
32%

Na meg is találtam, ezt nézd meg, ilyen egy tényleg romba döntött ország, a képek Abháziában, Szuhumi városában készültek.Ez az ország legfontosabb, és legforgalmasabb vasútállomása. Ha majd nálunk így fog kinézni a Keleti, akkor lehet majd romba döntésről beszélni.

Itt a link:

[link]

2009. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
55%
22:15 Földrajz 1-es Moldova Európában van.
2009. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
12%

Nekem is nagyon tetszik, ha ilyen romba döntésekről van szó. :D

Magyarország történetének során soha nem volt még ennyire általános a jólét, ami nem mellesleg szabadsággal is párosul, úgyhogy ne jöjjetek vele, hogy 20 éve is jobb volt.

Nem volt jobb, te vagy a balf@sz, hogy elcseszted az életed, és ezért egy kormány sem felelős.

2009. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
65%
És még Albánia is Európában van,És még egyetlen Európai országban sem vasvillával űzik el a nem szeretem politikusokat.Azért vannak a választások.
2009. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
79%

Nem látjátok, ti jólétben élők, hogy mekkora a magyar államadósság? Minden adófizetőre, rád is 4,5 millió Ft -nyi devizás adósság jut. Ennek terheit spórolhatnád meg kisebb adók formájában, ha a kormányzat gondoskodott volna arról, hogy ne szaladjon el nagyon a ló.

A Kádár rendszer az államadósság felduzzadásába omlott össze. Mi jött utána? Az állam gazdasági vagyonának privatizációja, jórészt külföldiek számára, mert nekik volt tőkéjük, ráadásul devizában, mint az államadósság. A bevételek 90%-át elvitte a törlesztés.

Most kb. ugyanott állunk, mint akkor. Tudod, mennyit költ ma Mo. külföldi adósságteherre? A költségvetés kb. 10%-át. Ugyanannyit, mint oktatásra, az is 10%! Az egész nyugdíjrendszer, a legnagyobb kiadási tétel 12%-ot visz el. Ha kivesszük a 2006. évi, nagyon elszaladt költségvetésből a külf. adósságterhet, a költségvetés egyensúlyban lett volna. Vagyis: az újabb hiteleket a hiány finanszírozására kizárólag azért kellett felvenni, mert már voltak eddigi hitelek, aminek a kamatait fizetni kell. Ez maga az adósságcsapda.

Ez már ott tart, hogy IMF hitelre szorultunk, úgy mint a rendszerváltáskor. Ez azzal jár, hogy a gazdaságpolitika fő vonalát az IMF diktálja, nincs a kormánynak szabad keze. Az, hogy szabad ország vagyunk, csak egy látszat innentől kezdve. Az IMF a külföldi befektetők érdekeit helyezi előtérbe, védve a befektetéseiket. A te meg én érdekem másodlagos.

Amikor legutóbb ez volt a helyzet, az ország gazdasági közvagyona ment rá. Az élelmiszeripar külföldi kézre kerülését azóta is nyögi a magyar mezőgazdaság. Mi is érezzük, férjem őstermelő. Mi maradt még állami kézen? Középületek, egészségügy, termőföld, ivóvízvagyon (a gázvagyont és az áram közművet már eladták külföldnek). A kamatok fizetésére felvett hitelek ezeket tudják / fogják elvinni a gyerekeink elől. Ráadásul a szabályokat is kintről diktálhatják nekünk.

Csodálkozol, hogy aggódunk? Nálam is kinyílik a bicska azok ellen, akiknek fontosabb volt a hatalom, minthogy meghozzák a nép számára kellemetlen, de mégis a mi érdekeinket szolgáló strukturális döntéseket.

A feketeleves még előttünk van.

Egy közgazdász.

2009. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!