Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Marihuána legalizálása?

Marihuána legalizálása?

Figyelt kérdés

Támogatnátok? Én nem használok semmilyen kábítószert, sőt nem is iszom, de politikus szeretnék majd lenni és nekem ez a véleményem:


A marimarihuánára kivetett adó évi több száz milliárd forint bevételt is eredményezhet. A turizmus fellendülne Magyarországon, ezzel is növelve a magyar gazdaságot, emellett több ezer új munkahely jöhetne létre. A legális marimarihuána fogyasztás jelentős mértékben visszaszorítaná a nehézdrogok fogyasztását, felszámolná az illegális drogkereskedelmet. Magyarországon a fogyasztók így is be tudják szerezni a marimarihuánát, de a legalizálás után legalább csak olyan termékeket fogyaszthatnának, melyek megfelelnek a szigorú törvényeknek.



2013. szept. 25. 18:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

" Az EU nem nézné jó szemmel."


Ki a fenét érdekli, hogy az Eu mit néz jó szemmel?

2013. szept. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"A magyarokat ismerve mindenki egyből beteg lenne :)"


Ne pofázz magyargyűlölő!

2013. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Már Hollandiában sem úgy mennek a dolgok.....ők is rájöttek,hogy pénz ide -oda azokból a kerületekből ahol legális költöznek ki a holland lakosok mert a beszívott külföldiek randaliroznak,virágzik a prostitució,szóval lepukkant és siralmas....ők is szígorítanak most éppen.....semmi értelmét nem látom ennek.....
2013. szept. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én voltam Hollandiában. A füvezésnek megvan a maga varázsa a coffe shopokban, ha itt is beindulna ez a buli, pörögne a főváros a turistáktól, akik nem csak szívnának, hanem minden más szolgáltatásnak növelnék a bevételét.


Az orvosi alkalmazást szorgalmazom, de nem kizárólagosan. Ha én akarom füstölni egy sort, had tehessem már meg legálisan vény nélkül. Ugyanígy a növénytermesztést is jó lenne engedélyezni. Két tő paradicsom között ott nőhetne a zöld, nagyon még ápolni se kell a növényt, nő az mint a gaz.


" Az EU nem nézné jó szemmel."

Ki a fszt érdekel. Az EU parlament nem a szigorú nagypapánk, akinek szavára hajbókolnunk kellene. Az EU parlamentet ugyanúgy szövevényes üzleti érdekek irányítják, ami nem mindig az országok jólétét tartják szem előtt.

2013. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!