Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbb média/köz-szereplő...

A legtöbb média/köz-szereplő hogyhogy mind zsidó? Van egy lista erről, megdöbbentő. Már külsőre rá sem lehet jönni egy-egy emberről hogy az.

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 07:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem mind zsidó.


Én Ausztriából származom,de ott is vannak zsidók a közéletben.

Mondanom sem kell, hogy milyen dolgokat propagandálnak.


Külsőről szerintem nem olyan könnyű rájönni, hogy az.


Ha jól figyeled a beszédüket,a nyilatkozataikat , véleményüket, abból rá lehet jönni.

Érezni lehet, hogy egy külön klikkbe tartoznak.Legalábbis én érzem rajtuk ,utána megkeresem a wikipédiában vagy egyéb helyen az adott személyt és a legtöbb esetben igazam van.


Az olyan antiszemitizmust melyben minden zsidót utálnak , azt én sem szeretem.

Vannak köztük normálisak ,csak ők le vannak járatva, bolondnak , árulónak vannak titulálva.

2013. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy aki egy antiszemitának nem szimpatikus, automatikusan zsidóvá változik.
2013. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Már miért lenne mindenki zsidó?


Ilyen erővel te is lehetsz b+ DDDDD

2013. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
utolsó, olvasd már el a kérdést mielőtt válaszolnál.
2013. szept. 23. 16:18
 15/16 anonim ***** válasza:

Mondjátok már meg nekem, mitől lesz valaki zsidó?


Zsidó vallású? Izraeli állampolgár? Zsidó származású? Ha igen mit bizonyít az? Milyen alapon vélitek azt, hogyha valaki mondjuk zsidó származású, akkor feltétlenül jellemzőek rá bizonyos dolgok? Genetikai alapon baromság ilyet állítani. Akkor mire alapozzák mégis, milyen forrásaik vannak arra vonatkozóan az antiszemitáknak, hogy a zsidó kollektív viselkedésbe ez és ez beletartozik?

2013. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én a zsidó származású embereket nevezem zsidónak. Nyilván nem minden zsidóra igazak azok a bizonyos tulajdonságok, de a többségükre igen.
2013. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!