Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország zombiország?

Magyarország zombiország?

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 19. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2013. szept. 19. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Nem hiszem hogy zombi lenne, legfeljebb nincsenek meg a z éljenzésre a keretfeltételek.


Ami viszont szembetűnő hogy az Index mennyire gusztustalan.

Teljesen át van politizálva az egész, méghozzá olyan erőlködve ami keményen ambivalens hatást mutat.


Pld


"Csendesek. A most bemutatott monstre ifjúságkutatás eredményeiből az látszik, hogy többségükben passzívak, beletörődők, kiábrándultak és a kevés jobboldali radikálistól eltekintve nem lázadoznak úgy, ahogy egy rendes fiataltól ez elvárható lenne. "


Vicc. Amit hiányol a szerző azért egyben meg is bélyegez csak mert a radikális Jobbról érkezik. (süt a baromság)


"gy lett „X”, „Y” és „Z” generáció, ami lazázó tudálékossága ellenére is kevésbé hangzik rosszul, mintha azt motyogjuk lehajtott fejjel, én a csendesek közé tartozom."


Akkor most döntsük el ideológiai mércék nélkül hogy a fiatalok esetén mi is lenne a helyes és elvárható!


Mindent összevetve helytálló maga az elemzés és annak a megállapításai. Amit megjegyeznék az annyi hogy ezek a negatívumok az elmúlt 23 év eredményei amiben vastagon benne van minden eddig regnáló párt.


De én nem nevezném a magyarokat zombinak, a fiatalokba nem lobog a tűz mert nincs jövőkép. Az idősebbekben meg jelentősen erodálódott.


Kijelenthetjük, a rendszerváltás messze nem azt hozta amiért az emberek rendszert akartak váltani!

2013. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Csicskaország.
2013. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval ha jól értem, akkor az a problémája a cikk írójának, hogy a 30 év alatti magyarok nem viselkednek állatokként.

Ahha, értem már, valóban ez a problémája. Vagyis nem értem, hogy ez miért probléma, de lehet, hogy mégis én vagyok a hülye, mert nem vagyok szabadelvű és nem akarok lerészegedve és benarkózva molotov-koktélokkal dobálni egy benzinkutat 8 másik - hozzám hasonlóan páwának öltözött - ökörrel, miközben azt ordítjuk felzselézett hajjal, hogy "DE ZSÍÍÍÍÍÍÍR ÖCSÉÉÉÉÉM, ÁLLATOK VAGYUUUUUNK JEEEEEEEEE, ROBBANCSUUUUNK FEEEEL MINDEEEEENT!!!" ...

2013. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szóval ha jól értem, akkor az a problémája a cikk írójának, hogy a 30 év alatti magyarok nem viselkednek állatokként."


Nem érted a cikket. Nem jól, hanem sehogy. Bár ez a probléme szerintem nem magyarországi, hanem globális (legalábbis a fejlett világra vetítve). A lényeg az hogy az eddig megszokott interperszonális kapcsolatok új síkra lettek téve a virtuális világ megjelenésével, és ez kihat mindenre. A lázadásra éppúgy mint a társadalmi szokásokra, a párkapcsolatokra, vagy a szexre. És szerintem nem csak a fiatalok lettek zombik, hanem mindenki, csak a cikk írója a fiatalok általi világmegváltást hiányolja. Pedig a 30-asok, 40-esek aktivitása ugyanúgy lecsökkent.


Egy kicsit más szemszögből:


[link]

2013. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
AZ USA a zombiország, tanulatlan csürhe nép.
2013. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!