Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiltakozik senki a...

Miért nem tiltakozik senki a McDonalds betyáros reklámjai miatt?

Figyelt kérdés
Szerintem felháborító, hogy egy zsamerikai cég gúnyt űz az ősi kultúránkból, sőt, üzleti célra használja fel! Normális országban ezért már rég bezáratták volna az összes McDonaldsot. Mi miért tűrjük ezt??? Fegyverbe!

2013. szept. 18. 10:53
1 2 3
 11/29 Andizsuzsi ***** válasza:
96%

"meggyalázzák több ezer éves nemzeti haszonállatunk húsát"


Kérdező te most vagy viccelsz, és jókat röhögsz a válaszokon, vagy komolyan is gondolod, amit mondasz, akkor viszont valami komoly baj van nálad ott fent. És csak a pontosság kedvéért: bár a szürkemarha valóban hungarikum, azért túlzás többezer évesnek titulálni. A 13. század táján tűnt fel először.

2013. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

" a szürkemarha valóban hungarikum, azért túlzás többezer évesnek titulálni. A 13. század táján tűnt fel először."


Ismered a mondást: a történelmet a győztesek írják.

2013. szept. 18. 14:00
 13/29 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Ja. Meg génmódosított marhacsont maradványokat rejtettek középkori sírokba.
2013. szept. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
24%
Engem aztán igazán nem lehet sem globalizmussal, sem a multik imádatával vádolni, jobbikos vagyok, és fontosnak tartom a hagyományok tiszteletét, és ez most kifejezetten tetszik, feltéve persze, hogy TÉNYLEG szürkemarhából csinálják, lehetőleg 600 féle adalékanyag nélkül, amiről mondjuk nem vagyok meggyőződve. De nem ez a baj a Mekivel, más baj van vele, de nem ez.
2013. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a magyar gazdák is mély melankóliába estek, amikor a meki nagy tételben vásárolt tőlük marhákat, húst.
2013. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogy mondod, aztán a vécéjükben a mi szent szívcsakránkból feltörő édes anyavizünkkel öblítjük le a megemésztett szürkemarhákat!
2013. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Mit háborogsz? Nem vagy te tenger. Ha nem tetszik a McDonalds reklámja, nem eszel ott és kész.

Az országot abból az adóból marad fenn amit ÁFA, SZJA, hamburgeradó meg egyéb neveket befizetnek az országban tevékenykedő vállalatok. Nem is a hihetetlenül sikeres állami kötvényekből.

2013. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
45%

Három észrevétel:

1, "Ez is a Magyarság nemzetközi pénzügyi körök által végzett tudatos lezüllesztésének és kiirtásának jelképe."

Szerintem meg jött egy ötlet a Meki főnökségében, hogy a "nemzeti" most menő, és elkezdtek szürkemarha burgert csinálni, hogy így még több profit termelődjön és a nemzeti, magyar terméket vásárlókat is el/visszacsábítsák a mekibe.


2, A Mekis kaja bizony abból van, ami rá van írva. Tudod miért? Mert egyszer, egyetlen egy független labor buktassa le őket, a burger king meg a többi konkurens keményen rájuk szállna és bealázná őket. Ahol dollármilliárdokról van szó, ott nem sz*roznak pár centes átverésekkel.


3, Ki az a hülye aki ilyen helyeken kajál? Ami ebben van, azt otthon fele ennyi pénzből megcsinálom.

2013. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
Ja. Micsoda botrány, hogy a magyar marhahúsra van kereslet.
2013. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
He he rég nevetem enyit egy kérdésen.....
2013. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!