Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ha a jobbik hatalomra...

Mi lesz ha a jobbik hatalomra kerülése után a cigányok agresszívabbá vállnak?

Figyelt kérdés

Milyenek lennének a túlélési esélyek egy 70%-ban cigányok lakta környéken? Vajon a jobbik képes lenne védelmet biztosítani a nap 24 órájában?


Csak azért kérdezem, mert erősen kétlem, hogy hirtelen az összes cigány munkába állna. A börtönökbe meg nincs ennyi hely.



2013. szept. 17. 18:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A kérdés nem értelmetlen. Attól, hogy a jobbiknak kevés esélye van a hatalomra kerülésre, még szerintem érdemes kielemezni azt a kérdést, hogy mi lenne ha bekeményítenénk cigányügyben.
2013. szept. 17. 20:28
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha a Jobbik győz, akkor -aki olvasta a 2010-es programjukat tudja- a jelenlegi készenléti rendőrség tagjait küldi ki ,,csendőrnek". Meg persze a Gárda, és más egyéb szervezetek is ott fognak masírozni, nagyon helyesen! ÉS azok ellen még azok a szar T72-esek is jók lennének valamire. Meg van Mo-n egy pár tank, ami azonnal elindulna oda, ahol a cigányok csak rosszat mernek mondani a magyarokra, és lelőnék mind. Utána tudod mennének a TV2 meg RTL székházhoz, lerombolni, beszórni sóval, utána bevezetnék a kötelező sorkatonaságot, persze középkori módszerekkel, mindenki hozzon ruhát meg fegyvert ellvvel, mert felszerelés nuku. Ilyen kiegyenesített kaszával meg villákkal vonulnának az emberek, éltetve a hazát. NA viccet félretéve, a rendőrök pl, akik most az őrsön pihennek, azok minden éjszaka és nappal járőröznének, és szerintem le is lőhetnék az elkövetőket.
2013. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Az agresszió ellen igen jó megoldás a fém, szinte bármilyen formában, de talán a leghatásosabb a golyó.

Vegyünk egy példát.

Dúl fúl az agresszív cigány, nekiront mindennek, megtámad mindenkit, közveszélyes, jön egy golyó és fejen találja.

Ezt követően az agresszív cigány egycsapásra megváltozik és habár barátságos nem is lesz, teljesen veszélytelenné válik.

Az ennyire megváltozott cigány nem tart többé igényt segélyre, nem támad meg senkit, még csak börtön sem kell neki.

2013. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
Én is jobbikos vagyok hogy miért? A magyar ember nem kap segélyt csak 3 hónapig a cigány évekig azon van és segélymunkára sem megy el..... A magyar ember söpröget a cigány lop csal..... A magyar ember dolgozik kevés fizetésért.. A cigány vasakat lop.... nincs vállalkozása és úgy nyit méh telepet ... A magyar embert szarrá büntetik. A cigányt nem.. Mégis milyen országban élünk ????? Ez egy cigány ország!!!
2013. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
#14: irány a szoli, aztán neked is jó életed lesz!
2013. szept. 18. 13:32
 16/25 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező : Most téged komolyan érdekel vagy csak a feszültséget keltő baloldali shit vagy? Mert nagyon nem mind1...


A többieknek pedig: "A cigányok 90% dolgozik" Persze..igen a csecsemőtől az öregig.. aha persze.. :) A cigányok egy része dolgozik,mert a FIDESZ bevezette,hogy csak akkor jár a segély ha közmunkát végeznek. A vasazást és a cigány gyerekek lopását,rablását ne nevezzük munkának.

Tény és való,hogy vannak becsületes dolgozó cigány emberek. Én egyet láttam,de tudom milyen a családja.. a fia lop, rendőrségi ügyek tömkelege a családban. Akkor miről is beszélünk?


"A Jobbik nem nyer soha" Pinókkió,Kordon és Szarházy elvtársak közben jártak? Hát szar ügy,mert édeskevesek lesznek.. egymást zsebét sem akarják tömni a TŐLÜNK ELLOPOTT PÉNZÜNKEL,ezért nincs összefogás..



Mit tenne a Jobbik? Elsősorban fokozott ellenőrzést rendelnének el az ilyen területekre,amíg megalkotják a saját jogrendszerüket. Hidd el a cigányok nem fognak neki menni a Készenléti Rendőröknek, a magyar emberek meg biztosítva lesznek. Egyenlő jogrendszer lesz, ami mindenkire vonatkozik, de szerintem a "cigányok ellen" címszóval fogják hangoztatni,mivel nem fogják tűrni a "büdös magyar", "megyünk magyart ölni" és hasonló mondatokat. Újra létrehozzák majd a Csendőrséget (nagy balhét fog kiváltani) ők fogják védeni a vidéki lakosságot. Remélem normális felszerelésekkel. A rendőröket felszerelik az állam költségén, bővítik a jogkörüket,nem fognak félni annyira félni a fegyverhasználtattól (ami nem azt jelenti,hogy csak úgy lövöldözhetnének a rendőrök). Politikai elszámoltatások. Új gazdaság politika, a mezőgazdaság és az ipar talpra állítása, új hazai termékek bevezetése..stb

2013. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok baloldali, de inkább a közmunkaprogramot támogatom. Nem is lehet tudni, hogy a jobbikosok egyáltalán mit tennének. Ha a cigányoktól elveszik a segélyt azzal egyúttal mindenkitől elveszik nem? Mert a családi pótlék az még oké.
2013. szept. 18. 21:35
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem a segélyt veszik el, de nem jogos a mentalitás,hogy annyi gyereket szüljön amennyit képes eltartani? A segélyt elvehetik majd bizonyos emberektől , ahogy most is. Csak itt az ismert bűnöző elemektől elvennék illetve a rendőrség le is tartóztatná őket (mert vannak olyanok ,akiket ismer a rendőrség, segélyt kapnak, lopnak,rabolnak, vasaznak és nem bírnak velük mit kezdeni, na ezek szűnnének meg.) Illetve szociális kártya lenne, ha még tervezik,ami azt jelenti,hogy például piát nem bír rajta venni, csak "alapvető felszereléseket" (élelmiszer,ruházat, tanszerek,tisztítószerek ..stb) Tehát a beilleszkedni képtelen vagy nem akaró személyeket fogják renegálni, a normálisakat pedig ugyanúgy megvédeni. Nem csak cigányok közül kell ám sok embert lecsukni, mert a cigányok az utca bűncselekményeket nyomatják, a legtöbb magyar meg az öltönyöset. Mindkét réteget megcsapolnák, a börtönök és sok intézmény önfenntartó lenne.


A többiek akik meg a honvédség mozgósítását látják, azok a legbutábbak, ugyanis nem az ő feladatuk és nem is vetheti be az állam a lakosság ellen, plussz a honvédek sem lövöldöznek ártatlan emberekre.

2013. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

[link]


Oké, de ezt a szociális kártyát nem a jobbik találta ki.

2013. szept. 18. 21:48
 20/25 anonim ***** válasza:

17-nek.

Van Jobbikos település,ahol a köz"munka"programban valóban munkát végeznek.A település földjén termelnek,ebből támogatják a közétkeztetést,osztják a rászorulóknak,még profitot is termelhet a közösségnek.

Vissza a fő kérdésre:nem fognak pattogni,akkor nem öten mennek egy ellen,tudod,ilyenek.

2013. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!