Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez nem "aljas" egy kicsit?

Ez nem "aljas" egy kicsit?

Figyelt kérdés

Még régebben volt az RTL-en,hogy a főbb hírek között elmondták,hogy a Don-kanyari hősökre emlékeztek, hamarosan megmutatjuk...ó na mondom végre valami ami miatt érdemes megnézni a híradót, végre a magyarokkal is foglalkoznak és megemlékeznek rájuk.

Aztán jön a várva várt riport, és: "A Don-kanyari hősökre emlékezünk, arra a 20 ezer munka szolgálatosra"

Na gondoltam a jó kéá-kat, hogy még ilyenkor sem képesek a magyarokra emlékezni...egy-két jó szót mondtak a magyar katonákra is, de többnyire a zsidókról és a kommunistákról szólt a hír.

Az RTL nem a szélső és a sima jobboldaltól határolódik el, hanem inkább a magyarságtól, nekem az jön le a híreikből...

(Ha érdekel valaki utánakeresek a riportnak és linkelem,de csak a délután folyamán tudom)


2013. szept. 17. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondd, milyen idős vagy? Igen-igen fiatal lehetsz, ezért nem tudod még, hogy "szinte" minden valamire-való pártnak megvan a saját tv-csatornája, és elsősorban úgy tálalja a híreket, riportokat, úgy magyaráz és mutat be eseményeket, ahogy az adott tv-csatornát szponzoráló párt érdekei azt jónak látja.


Az RTL-ről tudni, hogy MSZP-s, de ha kritikus szemmel nézed a többi adón elhangzó híradásokat, akkor rájössz, hogy melyik párt a szponzora pl. a Hír Tv-nek, az ATV-nek, Echonak, Ml-nek, TV2-nek stb. stb.


Nem sorolom tovább, minden TV-csatornának kell a pénz, minden pártnak kell egy TV-csatorna!

2013. szept. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kereskedelmi TV... Sajnos tényleg igazad van. A legrosszabb pedig az, hogy sokaknak ez még csak fel sem tűnik.
2013. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

na, neked is leírom:


A kereskedelmi tévé azért kereskedelmi tévé, hogy profitot termeljen, lehetőségekhez mérten a legtöbbet. A tévék esetén a profitot a reklám hozza, leginkább.


Reklám pedig úgy, hogy megnézed. Minél többen nézik, minél ismertebb, egy adott reklámblokk annál többet ér. És mivel a reklám vetítésének az ára fix, ezért a drágább reklám == több profit.


Ergo, minél többen megnézik, minél többen beszélnek róla, annál drágábban adja az adó a helyet. Te megnézted, és, igaz anyázva, de beszélsz róla, sőt, még felajánlod, hogy be is linkeled az adott anyagot, még nagyobb hírnevet szerezve neki - még több pénzt termelve a tévé adónak.


Minél felháborítóbb az anyag, annál többen megnézik. Szerinted miért zuhan a színvonal egyre mélyebbre? Mert ezen morognak, anyáznak a legtöbben. És közben nézik, természetesen.


Gratula neked is, hogy még nagyobb nézettséget szereztél, és, vele együtt, még több pénzt az RTL zsebébe :D

2013. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vaagyok!

Szóval: soha semmilyen pártnak nem voltam (ezt megúsztam), nem vagyok és azt hiszem nem is leszek tagja! = ezért bátran és hangosan szidhatom éppen azt, amelyikkel valamilyen bajom van! :)))


De:

megnézem a híradót az egyik adón, majd későbbi időpontban a másik adón is (ha olyan hír röppent fel, amelyről az igazság nem egyértelmű számomra), és akkor valahol a kettő között lehet az igazság. Ha még akkor is kételkedek, van választék bőven, megnézheted a következő adót, stb. stb.

És a látottak-hallottak alapján kialakítom a saját véleményemet az adott hírrel kapcsolatban!

2013. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as, nem értem, hogy miért néznék a híradót azért többen, mert nem számolnak be a Don-kanyarban áldozattá vált magyar katonákról, hanem csak a munkaszolgálatosokról.

El nem tudom képzelni...

2013. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ide tartozik, de én a hiradóban nap mint nap látok aljasságot: megölte, megfojtotta, feldarabolta, megerőszakolta, kirabolta, kibelezte, megverte, stb. És ezek tényleg magyarokról szólnak,,,sajnos... Aljas világ ez.
2013. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!