Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hol a legnagyobb...

Szerintetek hol a legnagyobb a rend, közbiztonság Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sokszor emlegetik az Őrséget, ott a szomszédban már Ausztria, Szlovénia van. Egyszer voltam itt kirándulni és tényleg békésnek tűnt, sokszor még kerítés sincs a házaknál, nem is értem miért nem járnak ide fosztogatni (vagy járnak?).

2013. szept. 13. 22:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Csak úgy megkérdezném, hogy itt közületek hányan jártak, pl. egy borsodi kis faluban? Én jártam. Beszélgettem magyar emberekkel. Nem szó szerint idézek, de a lényeg ez volt: "Itt nőtt fel majdnem az egész rokonságom és amíg a cigányok be nem jöttek ide, nem volt semmi baj, azóta félek kimenni az utcára."

Nem borsod megyei falu, hanem Pest megyei: "Amióta idetelepítették a fővárosból a cigányokat, romlott a közbiztonság, múltkor az egyik ismerősömet támadták meg, de ez szinte mindennapos."


És ezer ilyet tudnék felsorolni. Lehet nácizni, lehet rasszistázni, de miért van az, hogy nekem pl. az idetelepült kínaiakkal, németekkel nincsen bajom és sok más embernek se? Miért csak a cigányokkal? Végezetül egy kérdés: Ha egy népcsoportot majdnem az egész világon utálnak, akkor az egész világ a hibás, vagy, akit utálnak?

2013. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!