Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A környékeden romlott vagy...

A környékeden romlott vagy javult a közbiztonság 10 év alatt? Mi az oka?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Közvetlenül a környékemen az előttünk lévő játszótéren javult, mert szereltek fel kamerát, ha a környéknek a városunkat tekintem akkor kb ugyan olyan.
2013. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fene tudja. Én még csak 4 éve élek itt. De mondták a szomszédok hogy régebben is ilyen volt a közbiztonság. Egy kis városban élek van jó és rossz környéke is, én a nagyon jó környéken találtam magamnak egy kis családi házat, itt jó minden, persze történnek itt is gondok volt hogy már 2 éve 3 helyre is betörtek, egyik helyen egy pénztárcát és egy kulcs csomót vittek el, így minden egyes zárat cserélniük kellett kb 6 zárat cseréltek, meg volt egy ház ahol csak a kerti szerszámokat vitték el. És volt még egy ahová bejutottak de onnan sem tűnt el túl sok minden, csak néhány kisebb nem túl értékes tárgy. Persze vannak erre felé randalírozó fiatalok szinte napi szinten mert ez az útvonal egy buszmegálló és egy elég népszerű szórakozóhely közt van, de nem csinálnak nagy kárt ők sem csak hangoskodnak meg időnkét lelopják a fákról a gyümölcsöket, de nem vészes a környék.

Mondták az itt lakók hogy kb ugyanolyan minden mint régen, nem nagyon jönnek errefelé tolvajok meg agresszív romák sincsenek a környéken. persze van a város másik felén egy eléggé gettós rész ott éjszaka nem ajánlatos egy embernek egyedül mászkálnia, de az sem egy veszélyes hely mert tudnak ott is viselkedni csak vigyázni kell.

2013. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Romlott. Városrendezés és kulturális örökség helyrehozatala címén a korábban elszigetelt városrészben lakó kisebbséget áttelepítették az önkormányzati lakásokba, a lakótelepekre. Így pár ezren sok tízezer tisztességes, adózó polgár nyugalmát és életét tették tönkre. Ehhez nem kellett 10 év, elég volt hozzá 3. Köszönjük Borkai, köszönjük, Fidesz!
2013. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 10 évben folyamatosan romlott, majd az utóbbi 2-3 évben megszűntek a betörések, de a lopkodások nem.

Mostanság minden nap látok egy járőrautót (kertvárosi részen, kis utcákban), és kéthetente egyszer a polgárőrséget is, úgy összességében egy kicsit jobb.

2013. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bács megyében szerintem nem változott.

Sok a lopás, betörés, de az erőszakos bűncselekmények, rablások, gyilkosságok szerencsére ritkák.


Főleg a tanyákon élők vannak veszélyben, őket nincs, aki megvédje. Sajnos előfordulnak ilyen szörnyűségek is:

[link]


[link]

[link]

[link]

2013. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Javult, mert több minden van bekamerázva, de sokkal többet romlott, mert a kamerák inkább csak ijesztgetésnek vannak ott, többnyire csak a rendőrség nézi ha vki jelentést tesz, valamint elszaporodtak a mások kárából élők.
2013. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!