Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a legfőbb akadálya egy...

Mi a legfőbb akadálya egy rendesen működő Magyarországnak?

Figyelt kérdés
Ahol mindenki jól meg tud élni, nyugalomban végezheti a dolgát és az emberek nem akarják egymás alól kirúgni a lábakat csak azért, mert milyen izgi és jóleső dolog kicseszni a másikkal...

2013. szept. 13. 13:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

A gyengébbek kedvéért szedtem össze némi anyagot az ősvallásról:


[link]

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Oké, én a Fideszre szavaztam, de templomok felújítására ez a szent kormány a harmadát adta mint az előző ciklus. Azelőtt évente 2 milliárd volt erre a célra elkülönítve az NKA-nál, most volt olyan félév amikor nem is volt kiírva pályázat!!! Mi erre a magyarázat? Fontosabb 4 db stadion a 100 milliárdért stadion mint 200 összedőlni készülő templom???



Ja, de még örülnék egy kánonnak ami összefoglalja a táltos hitet, mert ahány helyen olvastam róla annyi féle. Vagyis mindenki úgy értelmezi ahogy akarja. Vagyis nincs írott alapja, csak most kívánják megteremteni következtetésekből meg megmagyarázásokból. A katolikus vallás legalább 2000 éve dokumentálva van -kisebb nagyobb csúsztatásokkal- de van.



Az ország meg nem a vallástól fog jól működni. Dél-Amerikában óriási a szegénység, hiába 100%-os a kereszténység.

2013. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Tök aranyos vagy 21-es, de nekem eredeti források kellenek, nem amit valaki lepötyögött a netre. Egy Tacitus egy Anonymus vagy akárkinek a tollából min 700-800 évre vissza.
2013. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Most nem azért, de fejezzétek már be légyszi ezt a sámános meg keresztényes dolgot.

Nem erről szólt a kérdésem és nem hiszem, hogy ilyen több száz vagy akár több ezer éves dolgokkal előrébb tudnánk ma jutni...

2013. szept. 13. 14:30
 25/36 anonim ***** válasza:
Számomra egy vallási, történelmi, régészeti témákat boncolgató könyv csak akkor érdekes, ha abban korabeli forrásmegjelölések is vannak a tárgyi bizonyítékok mellett. Ezért én mindig a könny végére lapozok és megnézem, hogy honnét merítette az adatokat. Ha csak egy hasonló szerzőtől, akkor továbbmegyek a másikhoz, ha az sem tud forrást mutatni, akkor az bizony kitaláció, vagy logikus következtetés, de semmiképpen sem tény.
2013. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

És annak bizonyítéka, hogy a Vatikán által terjesztett kereszténység az ősmagyar igaz vallásnak csak egy lebutított és cenzúrázott változata. A bibliában leírtakkal kapcsolatban sokakban kétségek merülnek fel. Az nem teljesen összefüggő, érthető és hihető. Miért?


Épp azért mert egyes dolgokat kihagytak, másokat megváltoztattak benne.


[link]

2013. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Egy jól működő ország?


Halálbüntetést vissza, segélyt csak munkáért, piacot keresni az exportnak, az importot meg visszaszorítani, a turizmust fejleszteni (közbiztonságot maximális szintre hozni), a kivándorlást új munkahelyekkel visszafogni. Első körben ennyi.

2013. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

"Tök aranyos vagy 21-es, de nekem eredeti források kellenek, nem amit valaki lepötyögött a netre. Egy Tacitus egy Anonymus vagy akárkinek a tollából min 700-800 évre vissza."


Akkor miért vagy annyira lusta keresni magadnak, Kedves Gyermekem? Ezen ősi írások egészét fellelték és ma a Vatikánban őrzik. Tehát még azt is elárultam hol találod.

2013. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
42%

"Mi a legfőbb akadálya egy rendesen működő Magyarországnak?"


A dzsobbik és a többi bűnbakkereső mélymagyar.

2013. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Értem, hogy miről beszélsz, én is tanultam néprajz órán erről a párhuzamról és a szimbólumokról (amiből néhány máig fennmaradt mint a gránátalma-húsvéti tojás párhuzam stb stb), de hogy a tyúk volt előbb vagy a tojás, azt elég nehéz eldönteni. Minden jelen vallásnak megvan a maga Krisztusa (kiv. zsidó), és alapjában véve összefüggések is vannak és hasonlóságok is.
2013. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!