Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a legfőbb akadálya egy...

Mi a legfőbb akadálya egy rendesen működő Magyarországnak?

Figyelt kérdés
Ahol mindenki jól meg tud élni, nyugalomban végezheti a dolgát és az emberek nem akarják egymás alól kirúgni a lábakat csak azért, mert milyen izgi és jóleső dolog kicseszni a másikkal...

2013. szept. 13. 13:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
48%

Mi a legfőbb akadálya egy rendesen működő Magyarországnak?


Magyarország!

2013. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
27%

az a baj, hogy sok a kommunista, liberális a politikában, min pl az mszp, szdsz, lmp, együtt2014!

ezek a terrorszervezetek akadályozzák a jólétet!

2013. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
2%
kifelejtettem azt is, hogy sok a pogány!
2013. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló, elmondanád, hogy jelenleg a liberálisok hogyan akadályozzák a jólétet? Ha jól tudom, akkor a Fidesz kormányoz 2/3-dal...


És most a pogányok hogy jönnek ide?

2013. szept. 13. 13:17
 5/36 anonim ***** válasza:
6%
de a baloldal az eu-n és clintonnén keresztül tönkre akarja tenni az országot! olyan hadjáratot indítottak a magyar nép ellen a baloldaliak, ami kihatással van a gazdaságra, pénzügyekre mindenre! de még ilyen ellenszélben is tud jó dolgokat tenni a fidesz és Orbán Viktor! egyre jobbak a kilátások, egyre jobbak a mutatók!
2013. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
szerintem a magyarok. (nem mint etnikum, hanem mint állampolgár. a félreértések elkerülése végett)
2013. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
3%
a pogányok úgy jönnek ide, hogy az egész baloldal pogány! ellentétben a keresztény fidesz-kdnp-vel! és mint tudhatjuk a pogányoknak nincs erkölcsi érzékük!
2013. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Fúúú, te elég kemény vagy...
2013. szept. 13. 13:26
 9/36 anonim ***** válasza:
Szerintem azok az emberek, akiknek semennyi pénz nem elég és emiatt kihasználnak másokat, mindenkit alávetnének saját meggazdagodásuknak. Amikor már a gyerekük azon gondolkozik, hogy mit kérjen szülinapjára, mert már mindene megvan, én is elgondolkozok, miért kell ekkora különbségeknek lenni, miért kell hagyni, hogy bankokban és ingatlanokban halmozzanak fel emberek akkora vagyont, ami sokminden másra elég lenne.
2013. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

29%-os,

Pogány az, aki nincs megkeresztelve. Vagyis ha a baloldal 20%-al többet szed össze egy választáson, akkor ezek szerint 1 millió ember kikeresztelkedett előtte? Amikor mg a bal oldal nyer, akkor hirtelen 1 millióval többen keresztelkednek meg? Hogy van ez???

Én meg vagyok keresztelve, de ettől még nem érzem magam sem jobb embernek sem rosszabbnak. Abszolút nincs hatással a munkámra a viselkedésemre az életmódomra. Annélkül is tudok becsületes is lenni és szorgalmas is. Rengeteg keresztény embert ismerek akik segélyekből élnek és csesznek a melóra.

2013. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!