Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová tűnt a jövőnk. Info,...

Hová tűnt a jövőnk. Info, kitartás.hu, suttogo.hu?

Figyelt kérdés
A jövőnk és a suttogó nagyjából egy hónapja teljesen elérhetetlen, a kitartás pedig néha bejön néha nem. Tud valaki valamit ezekről? Letiltották?
2013. szept. 12. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
kitartas.hu az üzemel, a jovonk.info pedig karbantartás alatt áll, a suttogo.hu tulajdonosa meg valamit elbaszott az oldal szerkesztése közben.
2013. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ozmium42 ***** válasza:

A jovonk.info korábban többször is jelezte, hogy pénzügyileg meg vannak szorulva. Valószínűleg nem tudtak tovább fizetni a tárhelyért. Olyan információt is hallottam, hogy elmentek valami zarándoklatra, és lehet, hogy emiatt is elérhetetlenné tették ez időre.


A kitartás facebook oldalán ellentmondásos információk jelentek meg. Egyszer azt írták, hogy karbantartás van (nem rég megújult az oldal, de vannak fennakadások), máskor meg arra utaltak, hogy valakik lekapcsolták az oldalukat, de dolgoznak rajta.


A suttogót lehet, hogy szándékosan szüntették meg, de én azt nem látogattam, most vettem észre.


A naczivadasz.com is elérhetetlen.

2013. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!