Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy jön egy...

Hogy lehet az, hogy jön egy Jóska-Pista, ráígér a Danubius Rádió ajánlatára, és akkor az övé?

Figyelt kérdés
Jött egy cég aki többet ígért, mint a Danubius Rádió, mindezt 5 millió forint alaptőkével. Lám övék a frekvencia. Ennyi az egész.
2009. nov. 3. 19:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már ezt a piacgazdaság blablát. Mindenki tudja, hogy a két új nyertes piacgazdaságilag teljesíthetetlen ajánlatot adott, amit utólag majd módosítani fognak. Mondok egy másik példát: Árverést tartasz a 15 milliót érő lakásodra. Bejönnek az ajánlatok, és én 60 milliót ígérek. Velem kötöd meg a szerződést, vagy azzal, aki mondjuk 17 milliót ígért? Nyilván tudhatod, hogy nem velem kell megkötnöd, mert én vagy őrült vagy szélhámos vagyok. Tegyük fel, mégis engem választasz, aztán, mikor a fizetésre kerül a sor, megállapodunk 3 millióban. Na valami ilyesmi történik most az ORTT berkeiben.
2009. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes, hogy ez a kérdés eleve miért kerül napirendre. Nyilván azét, mert a média=hatalom. És az említett rádiók vissza is élnek, és felkívánják használni,még a hátra lévő időt arra, hogy gazdasági érdekeiket megvédjék.

Miért kéne, hogy megőrizzék ezek a rádiók a frekvencia használat jogát? Mert eddig is ők voltak? Mert az eberek nem tudnak Bocskor-Boros nélkül élni?

Miért nem adhatnánk az új rádióknak is esélyt?

2009. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
69%
vannak szerződések, melyek lejárnak. tehát nem érhette váratlanul egyik adót sem, kivéve, ha abba bíztak, hogy "politikailag" megoldják.
2009. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez az! A szerződésük LEJÁRT! Nyilván tényleg reménykedtek, hogy majd szépen továbbnyomják őket a politikusok, de nem jött össze! Ha viszont nyertek volna, a vesztes adó ugyanúgy sipákolhatott volna, hogy itt Danubius monopólium van! És jogosan!
2009. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
NEM JÁRT LE! Egy "no name" tök új "jóskapista" egyszerűen rálicitált! Hát éppen ez az...
2009. nov. 3. 21:36
 16/31 A kérdező kommentje:
A Danubius Rádió ugyanúgy indult a versenyben, de az ő múltjuk nem volt elég az ORTT-nek!
2009. nov. 3. 21:40
 17/31 anonim ***** válasza:
58%
De bizony lejárt! Azzal nincs semmi baj, hogy rájuk igértek. Az sem baj, hogy kigazdálkodhatatlan ajánlatot tettek. Mindenki úgy szórja szét a pénzét, ahogy akarja. Különösebben az sem gond, ha kutya sem fogja hallgatni. Ha akarnak, vehetnek a pártok maguknak drága pénzér szócsövet, ami 0 bevételt produkál. HA KIFIZETIK! A baj ott kezdődik, ha csak megígérik, fizetni meg majd elfelejtenek. Én egy kicsit ez miatt aggódom.
2009. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Engem az anyagiak helyett az bosszant, hogy egy jól működő vállalkozást tesznek tönkre, olyant, amely kihatással van a társadalom minimum 20 %-ára! Ez az amit nem lehet pénzben kiszámolni. Ez dühít!
2009. nov. 3. 21:50
 19/31 anonim válasza:
62%

Melyik a jobb üzlet?

Sláger rádió éves bevétele(3 milliárd) után bekaszírozni 11,5%-ot, vagy noname új rádió éves bevétele(30 millió) után 50%.

2009. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
0%
Arról nem beszélve, hogy az emberek szeretik őket(mindkét rádiót).
2009. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!