Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » " Turbomagyar "?

" Turbomagyar "?

Figyelt kérdés

Mo-n jartam Augusztusban es hallottam a ' turbomagyar " kifejezest.

Miutan a definiciot is hallottam, gondolkodtam hogy hol van a valasztovonal a " hazafias erzelem " es a " nacionalizmus " kozott ?

Ugy ereztem hogy vannak akik megkeverik a patriotizmust a nacionalizmus (es esetenkent a sovinizmus)-al.

Erdekelne mit gondolnak azok akiket megvadoltak azzal hogy " turbomagyar "



2013. szept. 9. 06:31
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
41%

Szóval!


Mi a baj a helyesírásommal, mert én nem nagyon látom hibásnak?


A másik!


Ti balibek lennétek a nagy magyar,

Kik folyamatosan olyan kormányokat támogattok akik eladnak elherdálnak mindenünk? Akik valahogy mindig úgy kavarják a kártyát hogy a külföld járjon jól velünk?


Én haverjaim nem járok árpádsávba sőt még nagy Magyarország matrica sincs az autómon, és nem is tartom magam akkor hüde nagy magyarnak, csak megértem azokat akiknek nincs ha millát termelő vállalkozásuk amiből gazdagon adóznak, nincs semmi olyan képességük amivel kitűnhetnének max az öltözködésük!


De ti?

Ti áll liberálisok, nektek a közeletekben sincs a liberalizmus az elfogadás, csak az előítélet.

A pártideológia szajkózása ami benneteket olyanná tesz amilyenek vagytok. Annyira érdekes hogy amit a pártotok elvár hogy elfogadjatok mint kisebbség az számotokra szentírás, amit meg nem az nem számít?


Nevetséges bohócok, párt katonák vagytok ami szinte süt ha a véleményeteket valaki olvassa. Azt hiszitek ti vagytok a csaszik mert van egy ideológia ami szerint ez így van és az SZDSZ 100% ban magyarellenes propagandája még mindig lüktet az ereitekben. Szégyenek vagytok mert még a saját ideológiátokba is ott van az az ambivalens disszonancia amit nem lehet megmagyarázni csak úgy jellemezni hogy párt ideológia.


Miért gondoljátok azt hogy kötelező egy Trianont elfogadni azzal a mesével amit tálalnak mellé?

Nem kell elfogadni mert hamis az egész, de én még nem láttam árpádsávba burkolt embereket fegyverrel rohanni a magyar határ felé követelvbe a visszarendezést.

Nem is lehet magyar érzelmű az akiben nem kelt Trianon kellemetlen érzéseket, hiszen elvesztettük a nemzetünk 2/3át. De az nem azt jelenti hogy lázongani fogok folyamatosan, egyszerűen nem értek egyet vele és fáj.


Ti nevezitek magatokat modernnek?

Miközben olyan gazdasági felfogást képviseltek ami éppen manapság rúgja az utolsókat mert nem működik. Sőt már 10-15 éve csak az orrba szájba hitelek tartották életbe.

Ti vagytok azok akik nem képesek mértékletességet tanúsítani és aki nem vadkapitalista a kommunista.

És ami szörnyű, ti vagytok azok akik min ezek mellett nem veszitek észre hogy pld az MSZP ben semmi bal nincs, és a liberalizmus már régen nem arról szól mint ami miatt életre kelt hanem csak egy hatalomtechnikai megoldás ami iszonyat sok kettős mércét alkalmaz az pártpolitikától függően. Ti elvtelen emberek vagytok akik számára nem létezik belső hang csak párt ideológia.


Nagyon sajnálom a valóban balos és valóban liberális embereket, mert miattatok nincs helyük a palettán!

2013. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
77%

Aki "mélymagyarozik", az semmivel sem különb annál, mint aki cigányozik vagy zsidózik.


Érdekes, hogy 63%-os hungarofób kommentelő írja azt, hogy szerinte kevesen vannak a "mélymagyarok" csak hangosak, viszont ebben a témában egyedül ő szólalt meg és ő "mélymagyarozott".


A fagyi visszanyalt! :))

2013. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
91%

Feltennék egy kérdést a 63%-osnak:


Adnál egy definíciót a "turbózsidó", "turbócigány" kifejezésekre?

2013. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
87%

A nacionalizmus miért lenne rossz?


Én Ausztriában születtem, nem olyan régóta élek Magyarországon és tökéletesen beszélem a nyelvet, ismerem és szeretem a történelmet , kultúrát.

Pont azért, mert édesanyám és a családja igen nacionalista és külön megtanítottak ezekre a dolgokra.


Mindig is nagyon büszke voltam a magyar származásomra, bármi is történjék mindig is büszke leszek rá és sosem fogom letagadni.


Egyébként Ausztriában is vannak "antipatrióták" , "antinacionalisták", főleg anarchisták meg ilyen antifa csőcselékek, akik szó szerint utálják a szülőnemzetüket és a nemzethalál támogatása sem áll távol tőlük.Szerencsére igen kevesen vannak.


A világon mindenütt vannak ilyenek,még Japánban is , pedig az egy nagyon tradicionális ,patrióta ország úgy általánosságban.

2013. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
81%

A turbómagyar kifejezés tökéletesen illik arra a 3000 gyökérre, akik a hétvégén kiruccantak hőbörögni és balhézni Bukarestre.

Ja, és én is 63%-os vagyok, nem az, aki eddig írt.

2013. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
62%

"A nacionalizmus miért lenne rossz?"


A nacionalizmus nem rossz, ezt csak pár elvetemült liberós szajkózza. A másik oldalon meg ott van a sok primitív tulok, akik nevetségessé teszik a nacionalizmust.

2013. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

"A nacionalizmus nem rossz, ezt csak pár elvetemült liberós szajkózza. A másik oldalon meg ott van a sok primitív tulok, akik nevetségessé teszik a nacionalizmust."


Ilyen foci huligánok sajnos mindenütt vannak.

Én a miértjét sem értem, hogy miért kell így viselkedni.

Magát a focit sem szerettem soha.

2013. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
46%

"+ A turbómagyar kifejezés tökéletesen illik arra a 3000 gyökérre, akik a hétvégén kiruccantak hőbörögni és balhézni Bukarestre.

Ja, és én is 63%-os vagyok, nem az, aki eddig írt.



te lehet hogy nem az a 63% os vagy, de hogy ostoba az 100%.


Hogy jössz te ahoz hogy a nacionalizmus köntösébe bújtasd a focihuligánokat?


Nem veszed észre magad sem hogy mekkora baromságot írsz?

Vagy ez a párt ideológia és nem látod át a helyzetet?

2013. szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
20%

Turbózsidó :D

Turbócigány :D nagyon naaagy :DD

2013. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 kovpet ***** válasza:

A legnagyobb bajnak azt érzem az országban, hogy mindig kell lenni "mi"-nek meg "ti"-nek, és nem lehetünk egyszerűen csak "mi". Mi magyarok.


Sokan nem tudják elfogadni, hogy más máshogy gondolkozik, de attól még jót akar. Egyből "liberózni" kell meg turbomagyarozni.


Turáni átok :(

2013. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!