Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Többet keresel mint 5 éve?...

Többet keresel mint 5 éve? Mindenhol azt hallom hogy hú de jó lesz, hú de jó itt minden. Több bér marad az emberek zsebében és egyéb bla bla.

Figyelt kérdés

Erre mit látok?


A fizumból lehúznak majdnem 70 ezer járulékot, hiába emelték a minimálbért nemhogy több, még kevesebb lett.


Az eddigi délutáni pótlékot kukába tették, még az is kiesik + a jó adózási rendszer ami szintén kivesz a zsebemből pár forintot.


Tranzakciós adó, -a leadózott fizumat még 2-3x meg adóztatják mire felveszem.


És ezt nem 10- meg nem 100 embertől hallottam már.



Van még valaki aki hasonlóan elégedetlen?


Vagy tényleg csak én vagyok ennyire egyedi aki utálja a jelenlegi bagázst emiatt oda és vissza!!?


( a Párt hithű szónokai kíméljenek, a tények érdekelnek )



2013. szept. 5. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én többet keresek mint tavaly, de magamnak köszönhetem, nem a fidesznek. 5 éve külföldön voltam, akkor többet kerestem.
2013. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Konkrétan 13 ezer forinttal csökkent a fizetésem a Fidesz alatt.
2013. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

# 1/2 Időpont ma 14:40


Na igen, külföldön én sem elégedetlenkednék.

2013. szept. 5. 14:43
 4/13 A kérdező kommentje:

# 2/3 Időpont ma 14:41


Hát akkor tényleg nem értem ezt hihetetlen nagy reklámot a jóléti bérekkel kapcsolatban.

2013. szept. 5. 14:44
 5/13 anonim ***** válasza:
A reklámot nem én csinálom.
2013. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanannyit keresek mint 5 éve, de azóta minden drágult, magyarul a reálbérem csökkent.
2013. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

# 6/6 Időpont ma 14:46


Nekem évente van emelés, de így nem nagyon látszik.

2013. szept. 5. 14:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem dolgoztam még 5 éve. Igazából még Magyarországon se dolgoztam sose. A nyugati fizetésemmel elégedett vagyok
2013. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Komplikato ***** válasza:

Konkrétan 2001 óta nem volt ilyen sz*r a bérem mint legutóbbi melóhelyen. Csak akkor még 2x annyit ért a forint!

Úgy esnek a bérek mint a jégeső. Mindenhol max. minimálbérrel vesznek fel, de sok helyen még azzal is trükköznek és sokkal kevesebbel ...

2013. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nekem évente van emelés, de így nem nagyon látszik."


Évente emelés nekem is van 1-2 ezer forint, és ezzel együtt viszek haza 13ezerrel kevesebbet nettóban.

2013. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!