Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tüntetés lesz? (Cigány "kultúr...

Tüntetés lesz? (Cigány "kultúra" tanítás)

Figyelt kérdés

Az oldalon több mint 40 kérdés van ahhoz a témához ,hogy cigányokról kell tanulni facebookon ezt nyomatják orrba szájba még Twitteren is fent van! még az utcán is ezt nyomják az emberek (félre értéseket elkerülve diák vagyok és Magyar és egyenesen felháborít az egész!!!)

Itthon mikor megtudták ezt a szüleim totál kibuktak az öcsém még most is lázong a nagyi meg majdnem szív infarktust kapott! még e sem kezdődött a suli és már ez van! hétfőn suli és akkor egy hétig még nem igen tanulunk addig megy ugyanez a téma csak sokkal többen fogják nyomatni aztán második héten már minden szülőnek kihullott a haja , meg pláne a diákok, pedagógusoké... hétvégi napi program a tüntetés lesz?(komolyan szerintem ez idáig fog fajulni!)



2013. aug. 31. 18:46
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
61%
Menjenek tüntessenek de csak azok a szülők mehetnek szólhatnak bele, akik gyereke 10 tanárból legalább 6-nak a keresztnevét tudja és, hogy ő mit tanít a gyerekének.
2013. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
az a baj ,hogy nagy tananyag lesz és nem 10 perc hanem egész éven át húzódó mocsadék!
2013. aug. 31. 19:02
 13/39 A kérdező kommentje:
Akkor én szüleim mehetnek! :)
2013. aug. 31. 19:02
 14/39 anonim ***** válasza:
77%
Legalább megtanulnak a gyerekeink lopni,rabolni,átkozódni,ja és utcán köpködni mert ezek a cigánykultúra szerves részei!
2013. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
55%
Itt is leírom. A laboratóriumban,mikor kísérletezik a patkány mérget,előtte alaposan tanulmányozzák szokásukat"kultúrájukat"
2013. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
26%
Nincs cigány kultúra.
2013. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
83%
NEM ez ellen kellene tüntetni, mert ez csak pár órás tananyag lesz. Sokkal több kárt okoz a diákoknak az, hogy egész nap az iskolában kell nekik lenni. Aki eddig otthon ebédelt, annak a szülei kénytelenek lesznek a menzát fizetni, ha nem akarják, hogy éhezzenek a gyerekeik, Ez pedig akár egy heti kaja pénzükbe kerül fölöslegesen.
2013. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
63%

"NEM ez ellen kellene tüntetni, mert ez csak pár órás tananyag lesz. Sokkal több kárt okoz a diákoknak az, hogy egész nap az iskolában kell nekik lenni. Aki eddig otthon ebédelt, annak a szülei kénytelenek lesznek a menzát fizetni, ha nem akarják, hogy éhezzenek a gyerekeik, Ez pedig akár egy heti kaja pénzükbe kerül fölöslegesen.

"


A szülőnek csak egy mondatba kerül és a gyerek otthon lehet a tanítás végezetével a gond tehát továbbra is a cigányos hülyeség..

2013. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 tetro ***** válasza:
Valaki írja már le, hogy pontosan miről is van szó, mert sehol sem találtam meg, hogy pontosan miről is lenne szó. Rengeteg helyen azt olvasni, a fórumokon is, hogy tantárgy lesz a cigányság kultúrája. Ergo heti egy óra legalább. Máshol meg azt, hogy majd csak egy-két óra lesz belőle pl töri keretén belül. És mivel itt olyan sokan vannak, akik úgy tűnik tudják miről is van szó pontosan, ezért valaki elárulhatná.
2013. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem vagyok diák, de az biztos, hogy a helyetekben tüntetnék és felháborodnék az új szabályok miatt, több okból is - és egyiknek sincs köze a cigány kultúrához.


Miért tüntetnék? Pár példa:

- Nekem ne mondja meg senki, hogy a délutánjaimat, tanítás után hol kell töltenem. NEM maradok négyig az iskolában, mert van saját életem és programjaim, van családom.

- Nem akarok minden nap testnevelés órát. Járok úszni, sétálok és kirándulok nagyokat. Nekem ne visítozzon heti ötször egy testnevelés tanár, ne kelljen minden nap büdösen ülnöm (négyig!) az iskolában.

- NEM vagyok hajlandó hittant/erkölcstant tanulni, sem a többi pluszban behozott tantárgyat csak azért, hogy a tanárokat megszívassák a kierőszakolt béremelésért "cserébe", és több munkát adjanak nekik. Bőven elég tantárgy volt eddig is, az iskolatáskát már el sem lehetett bírni, hagyjanak békén. Lehet természetesen változtatni a tanrenden, de kéretik ésszel és nem hűbelebalázs módjára tenni azt!

- Ne posztoljon rendőr az iskolában, mi ez, a náci korszak?

- A tanárainkat, tankönyveinket hadd válassza meg a mi igazgatónk - az az igazgató, akit a mi tanáraink és mi településünk választ meg. A döntéseket mi, vagyis a mi iskolánk szeretné meghozni. Hoffmann Rózsa: takarodj az életünkből!


Na, én ezért tüntetnék, nem egy ilyen kiragadott hülyeség miatt, ami egyébként 99%, hogy csak pletyka...

2013. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!