Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tüntetés lesz? (Cigány "kultúr...

Tüntetés lesz? (Cigány "kultúra" tanítás)

Figyelt kérdés

Az oldalon több mint 40 kérdés van ahhoz a témához ,hogy cigányokról kell tanulni facebookon ezt nyomatják orrba szájba még Twitteren is fent van! még az utcán is ezt nyomják az emberek (félre értéseket elkerülve diák vagyok és Magyar és egyenesen felháborít az egész!!!)

Itthon mikor megtudták ezt a szüleim totál kibuktak az öcsém még most is lázong a nagyi meg majdnem szív infarktust kapott! még e sem kezdődött a suli és már ez van! hétfőn suli és akkor egy hétig még nem igen tanulunk addig megy ugyanez a téma csak sokkal többen fogják nyomatni aztán második héten már minden szülőnek kihullott a haja , meg pláne a diákok, pedagógusoké... hétvégi napi program a tüntetés lesz?(komolyan szerintem ez idáig fog fajulni!)



2013. aug. 31. 18:46
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
30%

Jó lenne!


Engem mint diákot nem kérdeztek meg, hogy akarok e ilyet tanulni? DE elmondom, hogy nem lennék kiakadva ha mondjuk lengyel vagy horvát kultúrát kéne tanulni MAGYARUL OLYAT AMI VAN IS!!!


mert a cigány kultúra a vándorlásból állt valaha ami sem ma sem 100 éve nem volt már megengedett.

2013. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
43%
Diákként tudni kéne, hogy a magyart kis m-el kezdjük, mert a népcsoportok nevét kis kezdőbetűvel írjuk. Biztos lesz tüntetés. Ez is csak egy újabb téma amit felfújtak.
2013. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
5%

Első vagyok.


Egyébként még az is lehet, hogy érdeklődés hiányában elmarad...mert, hogy ezért ki megy az utcára nem egy ember az biztos, én azt gondolom, hogy a Fidesz most vesztette el a szavazóinak nagy részét. De ebből kifolyólag még jó is lehet hiszen így a Jobbik már BIZTOS MÁSODIK LESZ!! EZ AZ SZÉP VOLT VIKTOR!! Innen puszilak :D <3

2013. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
szerintem ezt jogosan fújták fel!
2013. aug. 31. 18:51
 5/39 anonim ***** válasza:
77%

A tököm ki van már, ne a törvény ellen mennyünk már ha megyünk, hanem aki az ilyen törvényeket hozza meg, hogy ne tehessek meg mégegyszer!


Le Hoffman Rózsával!

2013. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Azt kéne csinálni ,h az összes általános és középsuli megbeszéli ,hogyha a meghalljuk ,h "és a cigányok úgy ...."fogja magát az egész osztály és kimegy a p.csába! :)))
2013. aug. 31. 18:53
 7/39 anonim ***** válasza:
37%

Le Hoffmann Rózsával!


Le a Fidesszel!


2014-ben CSAK A JOBBIK!!!

2013. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
77%
Forradalom!!! Forradalom!!! Forradalom!!!
2013. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
akkor Hoffmann Rózsa elleni tüntetés! amúgy ezt nem Rózsika találta ki hanem hanem Zoli barátunk(Balog Zoltán)! de Rózsika ellen is szívesen!
2013. aug. 31. 18:56
 10/39 anonim ***** válasza:
64%
Erősen kétlem, hogy évi 10 percnél többet szánnának erre bárhol is, ennyit pedig eddig is tanítottak róluk, szóval nem értem mi a pattogás tárgya. Néha már azt hiszem, hogy én vagyok az egyetlen jobbikos aki két lábbal a földön van.
2013. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!