Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK újra akcióban?

A DK újra akcióban?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 30. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Gyurcsánynak sok érdek támogatója van de kevés szavazója.

Tipikus karakter politikus a habitusával és az idegbeteg metakommunikációjával. Tipikusan van akiket elbűvöl és ha a szemük láttára lenne gyerekgyilkos az sem rendítené meg őket mint hű Gyurcsányistákat, és van sok józan ember akik már rég átláttak a szitán. A DK halálraítélt. Van egy próbálkozása ami szinte garantált kudarc és jön a süllyesztő.

2013. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kacx szokás szerint keveri a szezont a fazonnal. Értem, hogy szeretné ilyennek látni, de nem ilyen.

Igen, újra (vagy folyamatosan) akcióban. Érdekes, hogy már a fidesz sem ad parancsot hű alattvalóinak a plakátok mázolására. Mindössze egy buzgómócsing akadt az országban...

2013. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"kacx szokás szerint keveri a szezont a fazonnal. Értem, hogy szeretné ilyennek látni, de nem ilyen.

Igen, újra (vagy folyamatosan) akcióban. Érdekes, hogy már a fidesz sem ad parancsot hű alattvalóinak a plakátok mázolására. Mindössze egy buzgómócsing akadt az országban...



Az a baj hogy az elmebeteg mestered elQRta te meg benézted. Ugyanis én Jobbikos vagyok és lesz@rom Orbánt.

De tudod a mestered egy analfabéta barom aki mindig is az állam csecsén csüngve ért el sikereket agyig a korrupcióban. A privát szektorban egy hatalmas 0 és max egy csöves lehetne. Tudod van akit lehet etetni és van akit nem. Te nagyon kövér lehetsz mert minden szírsz@rt benyelsz.

2013. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gyurcsány ferenc nem más egy mocskos kommunista-liberális! :)
2013. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
..., mint ...
2013. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akciózhat, remélhetõleg kevés lesz az 5%-hoz! :)
2013. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Értem, hogy szeretné ilyennek látni,

de nem ilyen.

Igen, újra (vagy folyamatosan) akcióban.

Érdekes, hogy már a fidesz sem ad parancsot

hű alattvalóinak a plakátok mázolására.

Mindössze egy buzgómócsing akadt az

országban..."


Hiába mosdatod a fõnöködet, már annyira lejáratta magát, hogy pár nem túl eszes rajongóján kívül nem nagyon foglalkozik vele senki, sem az idegbeteg, k rv.országozásaival!

Már a balosok egy részének is kínos, gondolom azért sem vették be az "összefogásos" buliba mert csak lejáratnák magukat. :)

2013. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

gyurcsánynak annyi, nem lesz mentelmi joga és a börtönben fog csücsülni a mutyikért, amiket elkövettek a többi kocmsival!

ha okosabb lett volna maradt volna az mszp-ben, de ő midnenképp vezető akart lenni és már a komcsitársai sem engedték meg, hogy az legyen a pártban!

2013. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!