Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a karna hogy Magyarorszagon...

Ki a karna hogy Magyarorszagon ujra kiralysag legyen? Valjuk be ez a demokracias ize nagyon nem jo

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 11:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Az a demokráciás izé, ami erről a fejekben van, valóban nem jó. De nincs is köze a demokráciához. Ha a kérdés valamiféle jobb élet reményében, annak akarása miatt keletkezett, akkor ráadásul el kell mondani - a királyság erre se nem garancia, se nem lehetőség.
2013. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

"Demokráciás izé" - Látom vagy annyira elmélyült a témában, hogy korrekt véleményt alkoss a témáról. A demokráciás izénk azért nem működik, mert nem megfelelő emberek irányítják, nem megfelelő módon. Ha királyunk lenne, legyen az OV a jelenlegi állás szerint, ugyan azt csinálná, amit most, sőt, igazából még szabadabban tenné meg a lépéseit. Tehát nem sokkal lennénk előrébb.


De szívesen várom a részletes véleményedet, érdekel, hogy miért gondolod, hogy a királyság a megoldás.

2013. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%

Királyságot nem szeretnék.

Nem tartom elég modernnek.


Én egy jobboldali-technokrata pártállamot tudnék elképzelni.


A jelenlegi demokráciát túl lassúnak , bürokratikusnak tartom , a döntések csiga lassúak és a haladás sebessége sem kielégítő.

2013. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
7%
Én örülnék a királyságnak.
2013. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

A jelenlegi demokrácia azért túl lassú és bürokratikus, mert az intézőik előbbre tartják az akadályozást, a keresztbe tevést. A döntéshozás azonnal felgyorsul, ha a felek a megoldást és nem a lejáratást akarják.

Szóval nem a demokrácia elveiben, hanem a végrehajtóiban van a hiba. Ez azért elég nagy különbség.

2013. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Komplikato ***** válasza:
78%

Akinek az IQ-ja egy cipőtalpéval vetekszik és/vagy életében nem tanult történelmet? :D


Az egyetlen ember aki ilyenről állandóan meg akart engem győzni, egy paranoid skizó volt, de legalább nem az okosabb fajtából.

2013. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Benne vagyok, ha lehetek király :D.

Egyébként meg ki legyen a király? Válasszuk meg hahahaha :D?!

2013. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Komplikato ***** válasza:
73%

"Én egy jobboldali-technokrata pártállamot tudnék elképzelni."


Egy VALÓDI jobboldali-t és pláne technokratát én is szívesen támogatnék. De ilyet szvsz unokáink se fognak látni.

2013. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 schocko ***** válasza:
Én is támogatom, de csak akkor, ha én leszek a király.
2013. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

Jó lenne, és miböl fedezné az ország a király kiadásait?


Most az államfö kiadásai elég elenyészöek, nem csinál óriási szülinapot, nem születik tronörökös, az esküvölyére sem volt a fél világ kiváncsi... Vagy is egy országnak nem kevésbe kerül egy miniszterelnököt sem fentartani, de még hozzá puccos lakóhelyet, és mindenféle csinadrattát fizetni igen sokba kerülne.

Szerinted ahol királyság van ott miért akarják a királyságot megszüntetni? Mert iszonyat sokba kerül.

2013. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!