Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Enyhítették P. László büntetés...

Enyhítették P. László büntetését, mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 14:36
 1/8 A kérdező kommentje:

Még egy idevágó kérdés:

Honnan volt ennek pénze "sztárügyvédre"? Ki fizeti ezt ki?

2013. aug. 28. 14:37
 2/8 ConnectCare ***** válasza:
46%
Szerintem a mostani ítélet jó. Az elsōfok ítéletét én nem tartottam helyesnek.
2013. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok ilyen esetnél,az egyébként csóró elítélt mellett sztárügyvéd tűnik fel.Mivel nagy port kavart fel önként jelentkeznek az ügyvédek,jól jön nekik is a hírverés,forog a nevük a médiában.
2013. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nem változott az ítélet. 40 év múlva esetleg(!) kiengedhetik, na bumm. Úgyse fogják, mert nem is fog élni. Ki látott már cigány öregembert?
2013. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Előzővel egyetértek. Nem fog 40 évet kibírni a fegyházban. Gyakorlatilag nincs esélye rá, hogy élve szabaduljon. Viszont mégis van egy fék, ami a benti életére lehet hatással. Amerikai börtön-dokumentumfilmekben látni, hogy a ténylegesen életfogytiglanra ítéltekben semmilyen gát sincs a börtönben, mert nincs esélye jó magaviselettel szabadulni, és igazán nincs eszköze a börtönnek velük szemben.
2013. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kár, h nincs halálbüntetés. Az ilyen undorító férgek nem érdemlik meg, h éljenek.
2013. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor kár, h nincs halálbüntetés. Az ilyen undorító férgek nem érdemlik meg, h éljenek.

"


Ezt mondták a móri bankrablás esetében is az okosok, hány olyan embert is végeztek volna akkor ki, akiknek semmi közük nem volt az esethez?

2013. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11%

Én azt tartom undorítónak, ahogy védte az ügyvéd. Tehát, hogy nem a halála után egyszerre rabolta ki, hanem egy kis idő elteltével és így nem rablás csak lopás és ez enyhébb. Azt nem értem, hogy miért érdeke az ügyvédnek, hogy minél előbb kint legyen egy ilyen ember.

Én úgy gondolom, hogy az lenne a jó, hogy az ügyvéd addig védje a védencét tűzön-vízen át, míg ki nem derül kétséget kizárólag az bűnössége, onnantól nem kéne azért kuncsorogni, hogy minél előbb kijöhessen és folytathassa.

Most lehet mondani, hogy nincs olyan eset, hogy minden kétséget kizáróan lehet bizonyítani a bűnösséget, de például ebben az esetben is így van.

2013. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!