Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet másra szavazni?

Lehet másra szavazni?

Figyelt kérdés

Én a baloldalra szavazok


- mert szeretem hallgatni a milliárdosok szájából az Internacionálét.

- mert a komplett Terézvárosi és Erzsébetvárosi frakció előzetesben van.

- mert a volt pénzügyminiszter fiai védelmi pénzt szednek.

- mert szeretem, amikor szemeket lőnek ki állami ünnepségeken.

- mert jó, hogy az In-Kal megmotoz, miközben a családommal sétálok a Múzeum kőrúton március 15.-én.

- mert rajtunk röhög Európa és elhatárolódik tőlünk már Románia és Bulgária is.

- mert szegény Soros Gyuri bácsit csak mi fogadjuk be, pedig ő mindent megtett az egyetlen hazai tulajdonú OTP bank összeomlásáért.

- mert hiteles előttem (LI) Bajnai György (OFF-SHORE) Gordon, aki szerint úgy igazságos, hogy fájjon mindenkinek, csak nekik ne.

- mert Bajnai mindent megtett azért, hogy a libatenyésztők megkapják jogos követelésüket a hizlalt libák árát.

- mert Bajnai csak 8 cégét szüntette meg felszámolással, vagy végelszámolással


Továbbá:


mert az állami nagyvállalatok vezetői megérdemelten kapják fizetésüket, PL:

Nemzeti Vagyon Kezelő igazgatója havi 3,5 millió Ft m.bért, + évi 33,6 millió prémium, + 3-5 havi bért jutalmul,

MÁV Zrt vezérigazgatója havi 3,42 milló m.bért+ 32,8 millió éves prémium + 3-5 havi bért jutalmul,

Magyar Posta vezérigazgatója havi 2,54 millió m.bért + éves prémium 24,7 millió + 5 havi bért jutalmul, stb.


- mert végre vannak jogai szegény bodzaszedő roma honfitársaimnak és büntetlenül ölhetnek, rabolhatnak, sikkaszthatnak, hazudhatnak.

- mert a TV Székházat olyan jól adták el, hogy egy kanadai cég kereshetett rajta két milliárdot.

- mert a völgyhidat úgy építették méregdrágán, hogy nem is kellett volna az utat a magasba emelni.

- mert a M6-os úton sikerül alagutat építeni az alig néhány méter magas löszfalba.

- mert a Makó-i gázmezőket sikeresen eladták kanadai kitermelésre, csupán 12 % -ot kap hazánk belőle

- mert szeretem, amikor romlik a forint.

- mert tényleg nem emelték a gáz árát.

- mert hazudtak éjjel-nappal.

- mert tényleg nem vezették be a vizitdíjat és a kórházi napidíjat.

(mert mindent elkövettek azért, hogy ne legyen vizitdíj..)

- mert a 4-es Metró 190 milliárd helyett 600-ból épül(?).

- mert a Baja Ferenc már rég nem utalhatott pénzt a Zsurki vodkagyárnak.

- mert a honvédelmi miniszter atomrészegen szónokolt a Grippenek átadásán.

- mert végre van digitális tábla néhány iskolában, néhány iskolában még angol WC is van.

- mert az orvosaink már szerte Európában gyógyítanak, itthon pedig...

- mert dübörög a gazdaság és ugrik a pannon puma.

- mert olyan szabad országban élünk ahol bárkinek, még a

miniszterelnöknek Gyurcsány Ferencnek is lehet több mint 50 cégben érdekeltsége, tulajdona, és mellette nem veszi fel miniszterelnöki fizetését.

- mert semminek nincs felelőse és szabad a rablás.

- mert a Közraktár utcai bálna épületet off-shore cég építheti.

- mert eladják külföldi cégeknek a közműveinket és kiárusítják a vízvagyont is.

- mert drága pénzen terveztek nekünk kormány negyedet amiből semmi nem lett (hála istennek) csak költségei vannak.


2009. okt. 30. 22:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Mert imádom hallgatni amikor Jewrcsány káromkodik ^^
2009. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
61%

"Jewrcsány"


Na itt estem ki a székből XDXDXD

2009. okt. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
23%

Akkor szavazol te a baloldalra, amikor én leszek a japán császár. Ha te a baloldalra szavazol, akkor én meg a Jobbikra.

A Jobbikra fogok szavazni, mert:

- mert létrehoztak egy félkatonai szervezetet, hogy a másként gondolkodókat megfélemlítsék.

- mert vissza akarják állítani a halálbüntetést.

- mert ki akarnak lépni az Unióból.

- mert az idegen nyelvű, bevándorolt magyar állampolgárokat - különösen a színesbőrűeket - másod-harmad stb. rendű állampolgároknak tartják, ha egyáltalán magyar állampolgároknak tekintik őket.

- mert az izraelita és roma származású honfitársakat talán még embernek sem tekintik, nemhogy állampolgároknak.

- mert meg akarják szakítani a diplomáciai kapcsolatokat Izraellel.

- mert a végletekig irredenták.

2009. okt. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
68%

„ Akkor szavazol te a baloldalra, amikor én leszek a japán császár. Ha te a baloldalra szavazol, akkor én meg a Jobbikra. „


Egyszerűen nem lehet másként megfogalmazni azt amit állítasz csak hogy hazudsz!


- mert létrehoztak egy

félkatonai szervezetet, hogy a másként gondolkodókat megfélemlítsék


Mitől félkatonai? És miért is félnek tőlük a másként gondolkodók, és kikre is gondolsz?

A homárok? A gárda még egy homárt sem bántott, sőt még igazán szó sem esett tóluk, az hogy az örökbefogadást nem tartja jó elképzelésnek, pedig érthető!


- mert vissza akarják állítani a halálbüntetést.


De nem a bolti lopások esetén, és nem a kissebségekre korlátozva!

Aki megöl 3-4-5 embert, tudatosan, előre megfontolt szándékkal, kitervelve, hidegvérrel, haszonszerzés céljából vagy „””””” etnikai indíttatásból”” az mit érdemel? Kinek kell félnie és kiket véd?


- mert ki akarnak lépni az Unióból


Hol hallottad ezt a baromságot? Azt szeretné ha több beleszólásunk lenne abba hogy mi történik velünk.

Hogy az eddigi a számunkra végtelenül negatív dolgokat át tárgyalhatnánk, és ha nem úgy menetelnénk mint a birkák, hanem felemelnénk minden esetben a hangunkat ha nekünk valami nem jó.

És igen ha sehogy nem lehet elérni azt hogy nekünk hasznunk legyen ebből az egész Eu nagy közösségből, akkor lépjünk, mert a lassú de biztos halállal szemben még mindig jobb, megpróbálni küzdeni.

A baj hogy túl jó a média, és nem hisznek az emberek a saját szemüknek, mert mindig azt haljuk hogy ez milyen jó nekünk és hogy a fejlődés egyetlen útja, miközben 20% al lett kevesebb a piacunk.

Annyit „ vett” el az Eu illetve a tagok, ami nem kevés 5 év alatt.


- mert az idegen nyelvű, bevándorolt magyar állampolgárokat - különösen a színesbőrűeket - másod-harmad stb. rendű állampolgároknak tartják, ha egyáltalán magyar állampolgároknak tekintik őket.


Na ezt honnan vetted? Mi az hogy bevándorló? Vannak itt állomásoztatott bevándorlók, de azok 99,9% ban menni szeretnének tovább az Eu ba. Szóval előbb az Eu t kritizáld amiért nem akarja őket beengedni.

A Jobbik pedig azt mondja, van nekünk a határokon kívül elég magyar és övék az elsőbbség.

Ami érthető hisz egy a kultúránk a nyelvünk és a szokásaink ( magyar ).

De beláthatod hogy azért mert valaki külföldi, nem lehet több joga mint egy magyarnak, Magyarországon!


- mert az izraelita és roma származású honfitársakat talán még embernek sem tekintik, nemhogy állampolgároknak


Hol hallottad ezt? Az hogy ők sokszor vannak terítéken, az nem a származásuk miatt van.

Hanem a tipikus bűnözéseikkel kapcsolatban, a cigók a bolti lopások, rablások, markec, prostitúció, futtatás, erőszakos cselekmények. A biboldók meg a nagy értékű lopás, csalás, korrupció miatt.

Lehet hogy ezt nehéz elfogadni, de csak úgy a levegőből a semmire még nem lett „ sem cigó, sem

biboldó!


- mert meg akarják szakítani a diplomáciai kapcsolatokat Izraellel.


Tudod Izrael cselekedetei a környező etnikumokkal példátlan, Kb olyan a kontextus mint valaha Szerbiában, csak itt mivel a Palesztinoknak nincs pénze nem háborúznak , csak irtják őket.

A Jobbik a pártatlan állásfoglalás híve amit egyre többen követnek a világszervezeteknél és egyre többen követeli. Csak annyit várnak el a zsidóktól hogy ne akarjanak többek lenni másoknál.


- mert a végletekig irredenták.


Ezt meg tényleg nem tudom hová tenni!

A Jobbik teljesen jó kapcsolatai vannak a külföldi magyarsággal, és ne várt már el hogy ne őket támogassák , ha valamilyen vitájuk támad az ottani állammal csak mert az MSZP,SZDSZ nemzetellenes politikai logikája ezt diktálná!


Vagy nem szimpatikus a Jobbik a számodra, de akkor ezt írni egyszerűbb mint hazudozni.

Vagy eddig terjed az infód vagy az értelmi színvonalad és akkor még a becézettebb megfogalmazás a részemről hogy szisztematikus hatással van rád a média. ( hogy szépen fogalmazzak!)

2009. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
66%

"- mert az izraelita és roma származású honfitársakat talán még embernek sem tekintik, nemhogy állampolgároknak. "


Erről és a Jobbik rasszizmusáról csak annyit, hogy én tegnap voltam egy jobbikos rendezvényen, ahol a Magyar Gárda tagjai is szép számmal jelen voltak és 2 sorral mögöttem egy roma család ült. Nyugodtan végig nézhették az egészet, semmi gond nem volt belőle.

Valamint az EP választásoknál az egyik roma ismerősöm is a Jobbikra szavazott - érdekes.

2009. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
64%

-Mert szeretek dolgozni a cigányokra napi 8órában

-Mert szeretek rettegésben élni hogy mikor rabolják ki a házamat

-Mert büszke vagyok a rendőrségre amelyik meg sem véd

2009. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
21%
De rövidebben: -Azért szavazok a baloldalra,mert egy büdös kommunista vagyok. - igy is lehetne akár.
2009. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
10%

Viccesnek vicces volt a bejegyzés, vitaindítónak...hmm.. a vita hiábavaló. Más politikai nézetűekkel nem tartok kapcsolatot. Szakmait igen, azzal nincs mit csinálni, ha a zöldek jó része libcsi meg lmp meg ilyen hülyeségek. A biomániásiknál dettó. Azzal meg mit csináljak, ha maszopos jogász oktat, akit egyébként meglincselnék azért a törvénytervezetért, amit ő csinált, legalábbis ott a neve.

Viszont nem megyek be multihoz, nem megyek be kinaiba, nem megyek be olyanhoz, aki komcsi/libcsi/egyéb féreg.

A pénzemmel szavazok, nem gazdagítok olyat, aki nem felel meg a világképemnek. Egyelőre itt tartunk, de a helyzet eszkalálódni fog, szítják keményen. Aztán majd harc lesz, és

Good by left side!

És csontoknak törése és fogaknak repülése. Nem szeretném, de egyre kevésbé látok más utat!

Isten irgalmazzon mindannyiunknak!


Ja, szavaz azért is a baloldalra, mert egy fogyatékos perverz vagy! XP

2009. nov. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

00:36:

ezt nagyon szépen megfogalmaztad,elismerésem! :)

2009. nov. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Én is a Fideszre szavazok

-mert tetszik, hogy Orbán minden választáskor hatalmas megújulásról beszél.

-mert tetszenek az "új" Grippenek(grippen botrány)megj: sajna már csak kettő üzemképes ezekből

-mert segítették drága baloldali feleinket az ellenzékben, pedig sokban korlátozhatták volna őket

-mert Orbán felpofozná a nemzeti érzelműeket

-mert becsületesen elosztották a korrupciós pénzeket az MSZPvel

-mert testvérpártja a Likud nevezetű nacionalista pártnak

-mert Viktor testvérem szép magyar nevet adott a lányának(Ráhel)

-mert KISZben rendkívül jól teljesített

-mert Fodor Gáborral nagy barátságot ápol

-mert szeretem a narancsot

2009. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!