Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Horthyról?

Mi a véleményed Horthyról?

Figyelt kérdés

Tekintve ,hogy megosztó személyiség érdekel ki hogyan látja.

A negatív és a pozitív vélemény mellé is várok valami érvelést, aki csak annyit tud,hogy "Horthy a legjobb" vagy hogy "dögöljön meg Horthy" azt egy mínusszal jutalmazom,amennyiben nem ír legalább 1 sort,hogy miért gondolja ezt róla.


2013. aug. 26. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Egy nemzetáruló, gyáva senki volt! Vágóhidra küldte a magyar hazafiakat (pl. a Don-kanyarban), antidemokratikusan "kormányzott", 4 millió magyar vegetált koldusként, közel félmillió magyar állampolgár jogfosztásában- kivégzésében segédkezett!
2013. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Éltem abban az időben, és egyetértek az elsővel. De olvass el néhány Móricz, Gárdony, Tömörkény novellát, vagy Veres Péter, Illyés Gyula regényeit. De érdemes elolvasni Mikszáth Sárosi lakodalom c. írását. Hű képet festenek az akkori állapotokról.
2013. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5%

Igaz, hogy én nem tudok versenyezni a # 2-es hozzászólóval, de én úgy gondolom, hogy nem volt annyira rossz világ az, a háborúig. Sikeresen elhajtották a sok zsidót a dicsőséges 133 nap után és elkezdték valamilyen szinten fejleszteni az országot. Rengeteg iskola épült; a gyárakban dolgozóknak megfelelő körülményeket teremtettek...


De mivel én a szocializmus végén születtem, nem tudom, hogy mi az igazság.

2013. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!