Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltók Fideszesek, hogy...

Mit szóltók Fideszesek, hogy az általatok megtermelt pénznek a 60%-a a kormányak megy adó formájában, havi szinten és Ti csak 40%-ot kaptok?

Figyelt kérdés
tegnap 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Annak a 40%-nak a 27%-át szintén befizetik az államnak ÁFAként :)
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
őket nem zavarja mert 3-ig nem tudnak elszámolni vagy eleve nem is dolgoznak már, engem meg nem zavar mert már rég külföldön vagyok 3x annyiért :D
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeretem segíteni a bandát, hisz megérdemlik.
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 A 60%-ba benne van a 27% is, a munkáltató által kifizett adó is (Hiszen azt is Te termeled). És erre még, ha például dohányzol vagy üzemanyagot tankolsz akkor még emelkedik is a százalék.
tegnap 21:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, ha mindenkinek a fizetésének a 60%-a az állambácsihoz vándorol és ebben még nincsennek benne az iparűzési és egybék adók, ami még több pénzt hoz a kasszába akkor hogy a fenébe tart itt az ország ahol? Ez rengeteg pénz és a kiadás láthatólag semmi, hiszen minden romokban van már.
tegnap 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
kérdező hol élsz? :D
tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

ahhoz képest hogy 1205-ből jöttél jól beszélsz magyarul

vagy nem értem, nincs interneted és nem érnek el a hírek? :D

tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!