Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek miben változott meg az...

Kinek miben változott meg az élete/életkörülménye a Fidesz kormányzása alatt?

Figyelt kérdés
Pozitiv és negativ tapasztalatok is érdekelnek.
2013. aug. 26. 19:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2013. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%
Betiltották a dohányzást kocsmákba meg buszmegállókba. Ez nekem jó mert tüdőbeteg vagyok.
2013. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért a dohányosok tehetnek arról, hogy tüdőbeteg vagy? A buszmegállókat megértem, de a kocsmákat?? Nem gondoljátok, hogy ez is diszkrimináció? Vagy akkor tiltsuk be az alkoholt a kocsmákban is, nehogy véletlenül egy májbeteg arra járjon. Komolyan mondom nevetséges ez az egész.


Kérdezőnek:

Egyre rosszabbul, hónapról hónapra tengődve, eddig sem ment jól, de nem kellett a kaja és a csekkek közt sakkozni, még jó, hogy nincs hitelem! ^^'


#10-nek: Havi egymillió? Más egy év alatt nem keres annyit úgy, hogy tevékeny munkát végez, míg a te apád, semmit nem tett le az asztalra, semmi érdemi munkát nem végzett el, hanem az előbb említett emberek, adójából élősködik. Mint minden politikus és hasonlóak.

(amennyiben apád nem ezen "becsületes" emberek táborát gyarapítja, úgy a fenti pár mondatot ne vedd figyelembe.

2014. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!