Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai kormányzása alatt...

Bajnai kormányzása alatt azért éltünk viszonylag jobban, mint most, mert rengeteg hitelt felvett?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Bajnai alatt nem életünk jobban.


Az MSZP alatt lett felvéve az a rengeteg hitel.

Ők abból a hitelből szociális juttatásokat finanszíroztak , ergo osztozkodtak...pl:13. nyugdíj...stb...stb

2013. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Kb ugyan úgy éltem akkor is mint most.


Nem születtem királylánynak ,dógozok oszt eszek.


Ja hogy akkor sokan képzelhették magukat királylánynak és kaptak enni munka nélkül is.

Az elég innkorrekt eljárás volt, velünk szembe .Akiknek a nekönnyenmegkeresett jövedelmének a mindenmértékfeletti megsarcolásából hízlalták és szaporították a nemazidénlebarnult a potyásokat.


Bajnai egy szélhámos .Nem is értem miért van még szabadlábon.

Egyesek itt bármit megtehetnek, következmények nélkül?

2013. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán éreztem, hogy akkor jobban éltem volna, ha csak nem vesszük az organikus gazdasági hanyatlást, ami már évtizedek óta zajlik. De ilyen téren bárki is lenne most kormányon, akkor is évről-évre egyre gyengébb lenne Magyarország teljesítménye, szóval ez nem Bajnai meg Orbán kérdése...
2013. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem.

Milyen hitelt vett fel? Mutasd már meg?

2013. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem éltem jobban akkor sem, a szocik regnálása alatt max. azok élhettek jobban akik közelebb voltak a húsosfazekhoz.


Egy jóideje a lefelé csúszó tendencia van, hitelbõl meg mi értelme "jobban élni"? Vissza is kellene azokat fizetni, csak némelyik szoci-fan ezt nem éri fel ésszel, hogy nem lenne jó ha a fõnökek még tovább szedegetnék fel, amikor így is nyakig benne vagyunk....


(És ez még nem jelenti azt, hogy fidexék milyen jók és mindent milyen "jól" csinálnak!)

2013. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én és sok vállalkozó ismerősünk jobban élt, jobb vásárlóerő volt, most mindenki csúszik le. Ennek az egyik oka biztos a hitel, a hanyatlás pedig a válság oka. Egyébként a gazdaság mozgatórugója a hitel, nem ördögnek való, csak helyesen kellett volna kezelni és nem hagyni, hogy pár ember eljátszadozzon és meggazdagodjon.
2013. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

bajnai kormány?? meddig is tartott?

mszp kormányzás? ki élt jobban akkor mint most?

volt rezsicsökkentés? elvették a 13. havi nyugdíjat az emberektől. Szocpolt elvették, igen. CSaládi juttatásokat elvették, igen. Szuperbruttó bevezették, ami miatt csökkentek a bérek, igen.

folytassam?

nevetséges, ki élt akkor jobban?

2013. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem tudom hol élsz, nálunk aki középosztály volt, mindenki jobban élt. Nem azok, akiken a szociális háló segItett, egyébként hiába ez a rezsicsökkentés, összességében kevesebb a pénzed.
2013. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!