Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Devizások gyászmenete?

Devizások gyászmenete?

Figyelt kérdés
Már megint mi ez az agyament ba..ság? Mi a lófüttyöt gyászolnak? Normálisak ezek? Nem túlzás?
2013. aug. 23. 21:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak egy dolog zavar, hogy mindenki rohadt nagy áldozatnak van beállítva, akit a csúnya nagyorrú bankok gátlástalanul átvertek. Oké legyenek mentőcsomagok meg minden, de azért valaki igazán megjegyezhetné azt is, hogy legközelebb tessék szivesek lenni háromszor is átolvasni a szerződést. Mert ahogy elnézem a nagy tüntetőket, tipikusan olyan alakoknak tűnnek, akik hümmögve nézik a szerződést fél percig az ügyintéző előtt, mint akik rohadtul meggondolják a dolgot, majd vidáman aláfirkantják a nevüket, mert a devizahitel az occsó a többi meg kit érdekel.
2013. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Hiába forintosítják be a devizahitelt,az sem lesz megoldás.

Sokan azt sem tudják majd fizetni,az biztos.

2013. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Buták voltak, de nagyravágyóak.
2013. aug. 23. 22:43
 24/29 A kérdező kommentje:
Gyáá! Elöre látom a következö tüntetésük tábláit: a házam nem adom, tiltakozz a kilakoltatások ellen stb...
2013. aug. 23. 22:45
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Orbán amikor először nyilatkozott ez ügyben azt mondta:

"Devizahitelt csak annak szabad felvenni,aki abban is kapja a fizetését"-ezt 2008-ban mondta.

Valahogy ezt már nem hallom ezt a mondatot!

Érdekes pálfordulás.

2013. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

"Emellett olyan

transzparensek, amelyeken az szerepel "Az is

gyilkos, aki öngyilkosságba hajszol egy másik

embert", "Megvédjük házainkat, nem hagyjuk,

hogy kifosszanak minket", továbbá "Követeljük

a kilakoltatások és végrehajtások azonnali

leállítását, a devizahitelek teljes eltörlését, az

átvert emberek kártérítését" Ooooo

2013. aug. 23. 22:57
 27/29 anonim ***** válasza:

OMG!

Igen hülyék.

2013. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
De komolyan senkinek nincs rokona ismerőse aki elvégezte a Marx Károlyt? Egy jó ízlésű közgazdász akármikor megmondja, neked, hogy devizát nem veszel fel, legalábbis itt és így nem, de egyébként sem. Én nem is értem én egy embert nem ismerek aki ettől szívna és nem, nem 1 embert ismerek, ráadásul egyetem miatt több városban is mozgok. Na mind1 felőlem piknikezzenek az Astorián vagy akárhol, csak hát olvasni sem ártana.
2013. aug. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

11-es! Minek írsz olyasmit, amiről fogalmad sincs.

"árfolyam ingadozásról volt szó, nem emelkedésről".

Szerinted mi az ingadozás? Ingadozás az, amikor az árfolyam egyszer emelkedik, máskor pedig csökken. Jelenleg éppen emelkedik.

Tehát nincs semmilyen átvágás a bankok részéről.

Felháborító, hogy Orbán még utasítja a bankokat a devizások megmentésére.

2013. aug. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!