Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Devizások gyászmenete?

Devizások gyászmenete?

Figyelt kérdés
Már megint mi ez az agyament ba..ság? Mi a lófüttyöt gyászolnak? Normálisak ezek? Nem túlzás?
2013. aug. 23. 21:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
15%

De, átbszott a bank. Már nagyon sokszor leírtam itt is, hogy bizony nem árfolyam emelkedésről, hanem árfolyam ingadozásról volt szó a szerződésben. Egyértelműen manipuláltak az árfolyamokkal. Régebben össze is vetettem más árfolyamokkal és érdekes módon, 2008-ban csak azok a külföldi valuták emelkedtek hihetetlen mértékben, amiket sok ember vett fel hitelként.


Egyébként azt hiszem pont a Feri törölte el egy tollvonással a maximális határt, ameddig emelkedhet egy deviza árfolyama. Utána pedig beindult az, amit már mindannyian ismerünk.


Egyébként nagyon tetszik az a hihetetlen összetartás, ami itt tapasztalható az országban és ennek az ékes példái az előttem hozzászólók és maga a kérdező is.


Akik a mai napig fizetik, bizony már sokkal többet visszafizettek, mint mondjuk azok, akik ugyanazt forinthitelben vették fel... Nagyon undorító ez a mentalitás és ezért van ott az ország, ahol. Hadd pusztuljon a szomszéd tehene. Igazatok is van. De ne zavarjon, hogy a deviza átbszás miatt is van romokban a gazdaság...

2013. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

""Háromezer halálba kergetett és sok százezer

megnyomorított devizahiteles ember nevében

hívunk most mindenkit közös megemlékezésre

az áldozatokért. A megemlékezéssel

kifejezzük, hogy mi is itt vagyunk és még

élünk" " Nekem ez sokk! Mi a franc folyik ebben az országban????

2013. aug. 23. 22:02
 13/29 anonim ***** válasza:
74%
Tetszett a sárga sportkocsi a gyászmenetben.
2013. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
11-es válaszoló. Az egyik rokonom is hitelre vett autót, idökõzben neki is emelkedett a törlesztés, mégis ugyanúgy fizette mint ahogy te is. Becsületesen. Ö vállalta, átrágta a kockázatot is, belevágott, ès tisztességesen fizette. Már egy ft törlesztése sincs az autón. Az ilyenekkel nincs baj, de a @@#@ (mindenki egészítse ki kedve szerint) viszont van.
2013. aug. 23. 22:06
 15/29 A kérdező kommentje:
A facebook oldalukon olyanokat irogatnak, hogy több 100-an lettek öngyilkosok a hitel miatt. Ez annyira képmutató és gyomorforgató nekem. És gyújts gyertyát az áldozatoknak. Hát igen pipa vagyok. @@@@
2013. aug. 23. 22:12
 16/29 A kérdező kommentje:
Egy munkanélküli (aki valóban anyagi segítségre szorul) egy ft hitelt nem kap, azok a devizás sznoboktól (ne vedd magadra 11-es)meg is dögölhetnek.
2013. aug. 23. 22:16
 17/29 anonim ***** válasza:
41%

# 16:

Jó. Akkor egyezzünk meg. Ki kell segíteni a munkanélkülieket, akik szeretnének dolgozni és segíteni kell azokon, akik még mindig nyögik, vagy akiknek nem régen dőlt be a hitelük. Így megfelelne?


Egyébként a 100 fő az tényleg túlzás, de valóban többen is öngyilkosak lettek (főleg idősek), akiknek el akarta vinni a behajtó a házát. Viszont tény, hogy sokan közülük nem is devizában voltak eladósodva, hanem forintban; vagy olyan is volt, akinek csak közüzemi tartozása miatt kellett volna mennie. Színtiszta demagógia az egész és elnézést, hogy a 11-ben kiakadtam.

2013. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Jah és tény, h hülyék voltak akik felvették, de az is igaz, amit az egyik kommentelő írt, h egy nagy átverés volt az egész.

Én is majdnem bedőltem, de szerencsére végül mégse.

2013. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
17-es, semmi baj. 18-as: ha téged nem irritál ez a bohóckodás, és nem is veszed észre, hogy az országben ezerszer is több gondja van (elsösorban munkanélküliség) mint a devizások gyászmenete, akkor csak szánni tudlak.
2013. aug. 23. 22:27
 20/29 anonim ***** válasza:
75%

Az biztos,ha fordítva lenne,a törlesztőrész folyamatosan csökkenne,akkor is tiltakozna mindenki? Ez egy ilyen játék,most éppen kopp,de lehetne hopp is,ezt ne felejtsük el!Ők írták alá,és ők akarták,nem a bank.Egyébként mindenkinek felhívták a figyelmét a kockázatokra,de csak az volt a fontos,hogy felvegyék a pénzt.A törlesztés ügye már mindenkinek másodlagos volt.Szerintem már akkor is sokan tudták,hogy nem fogják anyagilag bírni a törlesztés

fizetését,de aláírtak.

2013. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!