Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tehetik ezt a közmunkáso...

Miért tehetik ezt a közmunkásokkal?

Figyelt kérdés
8 évig közalkalmazottként dolgoztam egy közintézményben. A munkámat, munkahelyemet imádtam. Minden nap örömmel mentem dolgozni. 3 éve leèpítés miatt megszüntették a státuszom. Engem és egy ugyanabban a státuszban dolgozó munkatársam elküldtek. A szerzödésesek maradtak. A többi munkatárs búcsúztatott minket. (egy kis összejövetel formájában) Munkanélküli voltam 6 hónapig, majd visszahívott a munkahelyem kõzmunkásként. Ugyanabba a munkakörbe amit 8 évig csináltam. Nagyon örültem neki, mert hiányzott a munkahelyem. Örültek nekem a többiek. Aztán lejárt a közmunka. Elküldtek 3 hónapra, majd visszavettek. Megint közmunka. Ugyanaz a munkahely. Úgy volt hogy július végétöl (amikor lejárt) meghosszabbítanak. Utolsó nap tudtam meg hogy egy hónapra (szeptemberig) hosszabbítanak, de nem közmunkás szerzödèssel, hanem simával. Mindjárt itt a szeptember, és még semmit nem tudok. (a munkahelyem ragaszkodik hozzám) Ami megalázó az több dolog pl: státuszom megszüntetik, közalkalmazottból közmunkást csinálnak belölem ugyanabban a munkakörben amibeb 8 évig voltam, mindig az utolsó pillanatban tudom meg a hogyan továbbot. Az a szörnyü, hogy imádom a munkám, de lelkileg kezd megviselni ez a napról-napra való lét. Már idegileg kezdek kilenni. Miért tehetnek ilyet egy közmunkással?
2013. aug. 23. 08:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egy vadhajtása a te eseted a közmunka elméleti elvszerűségének. Már ott hibáztak hogy elküldtek ha ténylegesen vákuumot okoz a munkád hiánya.

Beszélj valami magasabb beosztásúval az érdekedbe, vagy keress valami más munkát.

2013. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Pár képviselö "lobbyzik" is értem, fönököm is, és civil emberek is, de a pm az Atyaúristen.... Ezzel mindent elmondtam.
2013. aug. 23. 10:10
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert Fidesz kormány van
2013. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!