Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is meg kell...

Szerintetek is meg kell menteni a DEVIZAHITELESEKET? Hogy lehet segíteni egy olyan eladósodott családon ahol a szülők elveszítették a munkájukat? Valóban azoknak kell ezt a terhet cipelni akik addig nyújtózkodtak ameddig a takarójuk ért?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 09:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
59%
Mi a rák az a pannon puma?
2013. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Írd be a keresőbe: Kóka János a pannon puma ugrani készül.
2013. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
65%

"A kérdező kommentje:


Haver te teljesen kész vagy!


"# 9/9 Én okos voltam, és nem vettem fel hitelt! :)))

+ A politikusoknak sem hiszek! :))) Pannon Puma?? HÁHÁHÁÁ


Jahh te vagy maga a Nobel-díj, mi?

Te nem okos voltál hanem egy hugyos kisgyerek akkor még és ma sem több 18 nál. Egyszerűen az is lehet hogy hitelképtelen voltál és kilöktek még akkor is a bankajtón amikor a kóbor kutyák is kaphattak hitelt.


Ne játszd már meg magad ha lehet mert ez itt nem az a buli.


""Te jól benyelted a baromságot kisapám!


Én aztán nem kisfiam, mert ma már nekem nincs hitelem.



"Azért történt mindez, mert a magyarok össze-vissza vettek fel hitelt ész nélkül minden baromságra. Konzumzombik országa! :) Igazi Kádárikusz hungarikusz, mindent fizessen az állam.


Na fügyi te tehenészlegény szintű agytröszt.

Ez az ország és ez a társadalom sem jobb vagy rosszabb mint sok más. Sőt az amerikaiak ostobaságát senki nem képes felülmúlni mert nekik még valutában sem kellett eladósodni és még is bajba kerültek. Egy átlag nyugatinak meg ha ebből a pénzből kellene megélni mint amiből mi sok éve már "életművészkedünk" kb az első hónapba éhen halna és persze előtte megőszülne. Te egy tipikusan újgazdag tizenéven idióta vagy, aki azt hiszi hogy ő kakilja a spanyol viaszt. Pedig nagyon nem így van.

De tudod mit?

Nem pocsékolom rád az időmet mert te nem érvelsz vagy gondolkodol hanem körbebégeted a saját baromságaid.


Na pá pöszörős vagy punikás, menj homokozni és ne szólj a nagyok dolgába.

2013. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Hát igen, ha nincs érv, akkor marad a sértegetés. Tipikus komcsi hozzáállás. Az MNB és a PSZÁF figyelmeztette Gyurcsányékat, mégsem állították le a hitelezést!


Miért lenne újgazdag aki nem vett fel hitelt? Vagy miért lúzer akit kib...tak a bankok az ajtón?? Inkább szerencsésnek mondanám te irigy mélyvöröske! :))


...és igen! Nem utólag okoskodom, elolvastam az apróbetűs részt anno, és felfogtam mi a veszélye az "árfolyam ingadozásnak"! Nem ugrottam bele semmifél hitelbe!


Befektetéseim-megtakarításaim vannak, nem hitelem! Tudok takarékoskodni, nem elkölteni mindenféle baromságra a pénzemet! :)

2013. aug. 22. 12:13
 15/34 A kérdező kommentje:

Az USA rossz példa volt! Az amcsik 24-ből 20 órát dolgoznak, tudják fizetni a hiteleiket. Sokat eladták a házaikat, ott, ha valaki nem dolgozik éhen hal!


Amúgy is a hadiiparból és olyan cégekből élnek mint az Apple, és mindenhol ott vannak a kihelyezett kereskedelmi irodáik. Nincs szükségük arra, hogy az állam eltartsa őket, megélnek a piacról, versenyképesek!

2013. aug. 22. 12:20
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Olyan megmentés amit a sok deviza hiteles elképzel magának biztos, hogy nem lesz ha reálisan nézzük.
2013. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Nagyrészt szerintem még magát a kölcsönt sem tudnák visszafizetni nettó, nemhogy a kamatokat!


Még azt is el tudom képzelni, hogy hazudtak a jövedelmükről amikor a hitelt felvették. Nem mindenki lakást vett belőle, hanem baromságokat pl: lapostv, computer, telefon, autó...


mert ez elengedhetetlen létszükséglet!!!

2013. aug. 22. 12:33
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nagyon sajnálom őket meg minden, de nekünk is volt devizahitelünk, ami több, mint duplájára ment fel, de nem mentünk követelni, hogy oldják meg, hanem kifizettük az utolsó fillérig.

Nekünk nem segített senki, de mi segítsünk azoknak, akik többet vettek fel, mint kéne?


Persze, nem volt előrelátható... Érdekes módon voltak olyanok, akik akkor is tudták, hogy kockázatos és úgy vettek föl, hogy ha nem baj van, akkor is meg lehessen oldani a törlesztést.

2013. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
94%

Én az olyan devizásokkal részben együttérzek akiknek muszájból kellett hitelt felvenni, nem nagyzolásra.

Nem egyszerü dolog!

Szerencsére nálunk akkorra kifújta magát mire elkezdett ugrálni!

2013. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
59%
Kinek kellet muszájból hitelt felvennie, főleg devizát?
2013. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!