Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik part a jobb a Jobbik...

Melyik part a jobb a Jobbik vagy a Fidesz es miert?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,hogy ki melle "alljak"... Regen a Jobbik szimpatikusabb volt,de mostanaban valahogy a Fidesz szimpatikusabb, mert ök megvedik az orszagot a balosok ellen (legalabbis en igy latom).
2013. aug. 20. 20:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#18 A szellemi színvonaladból is látszik, h cigány vagy. Senki nem mondta, h a magyarok között nincsenek bűnözők, viszont magyarok között max 1-2% az, cigányok között pedig 1-2% nem az.

Az antiszemita pedig nem a cigányokat gyűlöli, hanem a zsidókat, csak szólok :D (Pontosabban ma már az számít antiszemitának, akit a zsidók gyűlölnek, de ez más kérdés).

Azért állítom be úgy, mintha minden nap sorra gyilkolnátok a magyarokat, mert minden nap sorra gyilkoljátok a magyarokat.

2013. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Miért beszélsz így ? Én soha nem öltem embert hé. Tök mind egy mi antiszemita mi nem, a légyege ugyanaz. Ne okoskodj. Igen cigány vagyok nem is tagadtam soha. De tudtam, ha megszólalok (pedig nem montam butaságot) egyből jöttök sorjában osztani és eltiportok. De tududjátok mit nem érdekel.
2013. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
'sorra gyilkoljátok a magyarokat.' Ne így mond, hanem így: a roma bűnözők gyilkolnak. Na de pont ezér vagy rasszista aki a neten pattog, me ossza az észt. haha. A hátad mögött fegyveres jobbikosokkal te is öldökölnéd az embereket. Gyáva féreg vagy. De az tudnod kell ha nektek ad a jobbik vegyvereket, az EU viszont nekünk.
2013. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Lehet h te nem öltél embert, és csak lopni szoktál (bár az, h ezt állítod, nem jelent semmit, a cigány akkor is hazudik, amikor kérdez), de attól még sok fajtársad igen, méghozzá rasszista alapon, szándékosan magyarokat. A hülyéket pedig általában származásra és bőrszínre való tekintet nélkül osztják, különösen ha írni se tudnak, én is így teszek :) Csak épp nektek kényelmes mindent arra fogni, h cigányok vagytok, valahányszor vki kritizálni mer benneteket.

Egyébként bármilyen hihetetlen, én a hátam mögött fegyveres jobbikosokkal sem öldökölnék. Ne magadból indulj ki, én ugyanis ember vagyok, nem cigány :)

2013. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
tyhű, ezigen, gratulálok, mehetsz aludni! :)
2013. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Az a hozzászóló aki itt több hozzászólásában cigánynak adja ki magát, valójában nem cigány, csak ezzel provokál. A stílus és a megfogalmazott ideológia nem cigány emberé. Most nem azt mondom hogy a cigány buta és nem tud ilyeneket írni, mert sokan tudnak, de másképp fogalmaznak, más stílusjegyek jellemzőek (nem rossz értelemben hanem nyelvtanilag). Egy szociológus barátom hívta fel rá a figyelmem, aki szintén olvasta a hozzászólásokat. Ha egy cigány ember ír ide, az nagy valószínűséggel tanult ember, az pedig nem reagál vissza védekező módszerrel, hanem szimplán csak leírja a társadalmi megkülönböztetés jogtalanságát. A válaszoló csak válaszaival provokál, mert visszavág, de stílusában értelmiségi emberről van szó. Mivel ez a 2 stílus ütközik, így nem valós.
2013. aug. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
26-os, tévedsz mert cigány vagyok! nem vagyok tanúlt, se okos, se semmi, de nem zsivány, se kötöszködős stb. egyszerű cigányvagyok. én csak leírtam a véleményem mitörténne ha... (szólás szabadság van) erre elkezdenek oltogatni meg a fajtámmal jönni/általánosítani! hát miközöm nekem a bűnöző cigányokhoz? ha én nem vagy olyan ne keverjetek már bele ok? és mi az hogy cigány tud úgy fogalmazni mint magyar ? ez is nevelés kérdése.
2013. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
és miaz hogy cigány nem tud úgy*
2013. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Cigány kérdésre szerintem megoldás lenne az is, hogy a családi pótlék csak akkor járna, ha a gyerek mondjuk eléri a 3,5-as átlagot. Így legalább lesz kényszer, hogy taníttassa, amivel lesz esélye egy normális életre.
2013. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!