Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csináljunk ha a cigányok...

Mit csináljunk ha a cigányok tönkre teszik az életünket?

Figyelt kérdés
Sajnos a családunk borsod megyében lakik. Már hozzánk is törtek be egy kétszer, de a fő probléma hogy van egy panziónk, ahova hetente betörnek. Télen van a főszezon és hiába a 220 cm magas kerítés, a kamerák, a rendőrségre bekötött riasztó, jönnek, betörnek és mindig visznek mindent. A panzió 100%-an megy, de mindig kilopnak mindent így a csőd szélére kerültünk. Ráadásul azzal a 3 kerekű motorral jönnek lopni amit az államtól kaptak ingyen...
2013. aug. 17. 22:13
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
32%

Nem kell a Jobbikot leugatni mert VALAKI egy ráruházott előítéletes országban, "cigányozik"!

Lehet,hogy épp egy bűnöző-ROMA csávó akarja így lejáratni azokat akiknek valóban ilyen problémájuk van!

2013. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
81%

"Nem kell a Jobbikot leugatni mert VALAKI e. ráruházott előítéletes országban, "cigányozik"! Lehet,hogy épp egy bűnöző-ROMA csávó akarja így lejáratni azokat akiknek valóban ilyen problémájuk van!"



hogy jön ide a jobbik? minegy. igen, azok a "roma csávók" is lejáratnak, de az olyanok mint a kérdező, pedig általánosítanak. mimdenre azt mondják "cigányok" na de kérem, csak cigányok vannak ebbe a orszg-ban?

2013. aug. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
50%

Igen! Mexikó vagy másutt a favellák, és még számtalan környék, sokkal kritikusabb állapotban vannak kis hazánknál, de ez nem lehet viszonyítási alap! Itt saját értékrendünk alapján kell meghatároznunk mi számít elfogadhatatlannak!

Ezt az értékrendet pedig mindenkinek be kell tartani, különben sosem lesz vége ennek...

2013. aug. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
32%
ennek csak akkor lenne vége, ha egy új kormány jönne létre. (nem jobbik) ami itt van, a kormáynak köszönhetitek,nem a kissebbségnek! mert ha: behoznák a halálbüntetést, ha a nem magyar-cigányokat vissza küldenék romániába, lenne szüléskorlátozás,, ha, nem adnának segélyeket csak úgy, na ésha nem lenne ilyen általánosítás, akkor másabb lenne a levegő. jah. s segély osztás helyett több munka lehetőséget.
2013. aug. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
32%
ezelőtti vagyok. ilyen kormányzás alatt nem is fog semmi változni.
2013. aug. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
40%

Mit csinálj?


Szeretni kell a cigányokat, és akkor ők sem teszik tönkre az életed!


(Szerinted ez a válasz hasznos volt?)

2013. aug. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

"Mit csinálj? Szeretni kell a cigányokat, és akkor ők sem teszik tönkre az életed! (Szerinted ez a válasz hasznos volt?)"


van benne igazség amit mondassz, de ez illő lenne firdítva is. egyébként cigány vagyok én is. szerintem a romáknak kéne először "szeretniük" azért mégse a mi országunk!

2013. aug. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem te nem vagy roma, de téma lezárva.
2013. aug. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
32%
de igenis roma vagyok, ne tudd jobban nálam.. téma lezárva
2013. aug. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
32%
Nem Mexikóra gondoltam hanem az USA-ra, 100-szor nagyobb az ország, vagyis hiába van ott több bűnözés az akkor is kevesebb arány, mert az USA nagyobb. Amúgy akkor is leültetnek. Volt az amikor a fekete seregből ketten neki támadtak annak a szálloda vezetőjének, az kiabálva hogy "megőllek!", és az felszaladt a pisztolyért és lőtt! Persze vitték is a börtönbe, ahol a sereg többi része terrorizálta. Ez a magyar rendőrség. Bár a sereg se ér semmit.
2013. aug. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!