Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fogok megélni?

Hogy fogok megélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves fiú vagyok és az a kérdésem h mi lesz velem ha öreg leszek? Olvastam egy helyen hogy ne higyjük azt hogy jön a felmentősereg. Mi kell ahhoz hogy nyugdíjam legyen? Szóval tényleg nehéz nyugdíjat teremteni? Ha 20 éves koromtól elkezdek dolgozni és soha nem hagyom abba akkor se lesz? És közbe még maszek munkákat is csinálnék


2013. aug. 16. 00:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mi kell ahhoz hogy nyugdíjam legyen? "


Ne olyat akarj dolgozni, amivel minimálbért sem keresel. És mindenképpen csináld jól, a kóklereket egy szakmában sem fizetik meg. Na arra várj, hogy majd valaki, például az állam gondoskodik rólad, gondoskodj te magad arról, hogy később (is) gondtalan életed lehessen.

2013. aug. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Vadászol és gyűjtögetsz. Edzésben tartod a tested és az elméd. Más választásod nem nagyon lesz szerintem ebben a minden szempontból leépülő világban ha túlakarod élni és egy szép kort szeretnél megérni.
2013. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 16. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!