Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez szerintetek teljesen...

Ez szerintetek teljesen komoly? :O

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=xiZFqH3epmY


A videóban szereplő "ellentüntetők" tényleg komolyan gondolják amiket mondanak vagy csak fizettek érte nekik, hogy lejárassák a fideszt?

És az írástudatlan videó készítője vajon tényleg egy ellentüntető? Vagy csak trollkodik?

MI EZ?



2013. aug. 11. 16:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"ne az én nyugdíjamból éljél"


Főleg, hogy ez kész vicc, mert az átlag nyugdíjasra bőven szán annyit az állam, mint az átlag egyetemistára...

2013. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gyenge lett kérdező ..

Nem lesz elég hiteles, ha ennyi hejesirási hibát írsz bele!

Troll vagy de a leghitványabb fajta!

2013. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A stílus maga az ember! :) Ezt jegyezd meg fiam!

Videó látogatottsága és a helyesírási hibákra kiélezett videó... arra enged következtetni, hogy te vagy a feltöltő és te vagy az, aki önmaga kreál ilyen buta videókat.

Külön érdekesség, hogy figyelsz a forrás megjelölésekre (hogy úgy tűnjön ...). Egy pont után már ez is elmarad...


Ha hiteleset akarsz alkotni, akkor kevesebb néha több! Sok sikert!

2013. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#12

Neked mi bajod?

Szerintem inkább te vagy troll, ha ilyeneket irkálsz!

Egy teljesen normális kérdést tettem fel! Szerintem is szánalmas, ami a videóban van, a helyesírás is illetve az ellentüntetők is, nem értem hogy tudsz ennyire félre értelmezni egy kérdést.

2013. aug. 11. 18:03
 15/19 A kérdező kommentje:

#13 komolyan nem értem mi a bajod velem!

https://www.youtube.com/watch?v=bQsHGF-AQf8

itt futottam bele Trágya Politika videójába amikor a kommenteket olvastam! akarunk értelmes rendszert felhasználónak már több kommentjével is találkoztam, engem is irritál az írástudatlansága, többek közt ezért is tettem fel a kérdést, hogy szerintetek ez komoly-e vagy csak trollkodik.. azért nem az "akarunk értelmes rendszert" videóját linkeltem először, mert nem akartam adni alá a lovat hogy még nagyobb nézettsége legyen!

2013. aug. 11. 18:28
 16/19 anonim ***** válasza:

Van a gyk-n egy tag aki pont ilyen videókkal hirdeti magát jellemzően alacsony nézettség és a helyesírási hiba jellemzi .. Kérdés feltevőként, pedig rendszeresen kommentál és védi a videóját.. Ezért gyanakodtam rá, hogy te vagy az megint!

Szerintem rajtad kívül senkit se érdekel ez a videó, ezért is erős a gyanúm, hogy te vagy a feltöltő is.

2013. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Komplikato ***** válasza:

Hát nem tudom ki csinálta az "eredeti" csatorna anyagait, de ...

"sose szabad fullba nyomni a kretént"


Van olyan aki nagyon nem tud írni, de nem létezik, hogy véletlenül se ír le egy szót sem jól! :D

2013. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez komoly, mert viccnek elég durva lenne.
2013. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Valami idióta megpróbált viccet csinálni a saját beteges stílusában.


Vagy csak eljátszotta a beteget, viszont akkor sem lehet egészséges. Valamilyen szempontból tuti, hogy defektes a fickó.


A bolondokat viszont nem szabad komolyan venni és értelmet sem kell keresni a logikátlan sajátos beteges "logikájukban".

2013. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!