Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez szerintetek teljesen...

Ez szerintetek teljesen komoly? :O

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=xiZFqH3epmY


A videóban szereplő "ellentüntetők" tényleg komolyan gondolják amiket mondanak vagy csak fizettek érte nekik, hogy lejárassák a fideszt?

És az írástudatlan videó készítője vajon tényleg egy ellentüntető? Vagy csak trollkodik?

MI EZ?



2013. aug. 11. 16:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyesmit nem szeretem. Ha valaki trollkodik attól még használhatná helyesen az anyanyelvét. Párttól függetlenül.
2013. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Valaki megtanította videót szerkeszteni.
2013. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 én is ezen gondolkoztam, tele van a youtube videó szerkesztés tutorial-okkal, semmi más dolga nem volt csak lépésről lépésre követni. :\
2013. aug. 11. 16:17
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem, az a videó nagyon jó. Pont hogy a Fideszt járatja le. Úgy ír, mint egy ellentüntető, miközben ő is a Fidesz ellen van, direkt ezért ír helytelenül, mert ezzel akarja ráébreszteni az embereket, hogy milyen hüly*k a fideszesek...
2013. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, amúgy a felhasználó neve az, hogy: Trágya Politika, már ebből kivehető a turpisság...
2013. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4 és az "ellentüntetők"? Ők vajon komolyan gondolják azt a sok hülyeséget? Ha ők tényleg ilyenek ennyi erővel a videó készítő is simán lehet hogy ezen szinten van
2013. aug. 11. 16:26
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

4-es vagyok

Sztem. igen, tényleg ennyi h*lye van az országban, ha nem lenne, akkor nem nyerne 2014-ben választást orbán, pedig valószínűleg fog :(

2013. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Vadkan01 ***** válasza:
32%
Nem is tudom, melyik volt rosszabb a diákok(beragadt a lemez) vagy a Fidesz párt katonák nyugdíjas hadosztálya, a videó készítőjéről nem is beszélve, elment az ország esze(lehet, hogy nekem is?).
2013. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#4 szerintem félre értetted, http://www.youtube.com/channel/UCdOsJ-j22gel4U1DMbAX5bA

ezen a csatornán található az eredeti videó ("akik nem hagyák hogy épüjön a haza!"). Trágya Politika felhasználó ezt a videót javította ki felirattal, gondolom túlságosan zavarta már a soronként 200hiba :\

2013. aug. 11. 16:33
 10/19 A kérdező kommentje:
Vadkan01 a diákok az alaptörvény módosítás ellen tiltakoztak (nem azt mondom, hogy a legjobb eszközökkel). Viszont az "ellentüntetők" élősködők, drogosok, "ne az én nyugdíjamból éljél" stb beszólásokkal bombázták őket, annak ellenére, hogy az alaptörvény érint mindenkit.. számomra ez érthetetlen.
2013. aug. 11. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!