Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért terjesztenek egyesek...

Miért terjesztenek egyesek leplezetten keresztény fóbiát az országban?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 21:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%
Aki szerint a "zsidulást törvényileg kéne tiltani" az, hogy gondolja, vagy Hitleri időket éljünk, vagy mi van itt?
2013. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a kereszténység természeténél fogva maga generálja. Az emberek lassan rájönnek, hogy a dogmatikus, félelemmel sakkban tartó vallásokra nincs szükség.
2013. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Komplikato ***** válasza:
96%

Lövésem sincs.

Nekem pl. a mű-keresztényektől aka "vasárnapi keresztény" van fóbiám és herotom. Tudod akiknek addig tart a Biblia, Jézus szava meg a tízparancsolat, amíg bent vannak a templomban. vagy se. És másoknak osztanak észt.

2013. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
72%

"A vallásosságot a liberális felfogás ölte ki az emberekből, valamint a szocializmus éveiben való negatív diszkriminálása is sokat segített ebben."


A vallasossagot az ölte ki az emberekbol, hanem az, hogy egyre többen vegzik el a 6. osztalyt. A szocializmus pedig nem kiölte a vallasossagot, hanem atvaltoztatta azt egyfajta szekularis vallasossagga, ami nem egy pozitiv dolog. Az ertelmesebbek maguktol rajöttek, hogy az öreg zsido a felhokben nem letezik, mint ahogy a neha magat kigyonak alcazo, vasvillas piros overalos sem.

2013. aug. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%

@Komplikato


Ahh, szerintem azok jobbak, akik folyton harsogjak maguktol, hogy keresztenyek, de a negy evangelistat mar nem tudjak felsorolni.

2013. aug. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%

"A 1.7.1. tábla A népesség vallás szerinti táblázatban valóban 2 699 025 ember nem válaszolt a vallásról szóló kérdésre?

Miért nem válaszoltak?"


Mert nem akartam válaszolni, és amúgy sem vagyok vallásos.

A többi 2 699 024-et nem tudom.

2013. aug. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk nem derült ki, hogy egyáltalán mire gondolsz leplezett keresztény fóbia alatt. Arra, hogy sokan szidják Tömjén Zsoltit?
2013. aug. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Hogyha a '30-as évek polémikus, katolikus vallásosságát értjük (Prohászka, Bangha Béla, Tóth Tihamér stb. stb.), akkor elfelejthetjük mindazt, amit a vallásról az iskolában tanultunk. Bár akkor hittan alatt nem a mai infantilis semmitmondó anyagot értjük, amit ma a hittanárok letanítanak, hanem ép világnézetet és a többi világnézet cáfolatát. Bár ilyet a "semleges" államban nem lehetne kiadatni.


#17/ És ezekben a könyvekben - de még az újakban sem - hallottam égben ülő zsidóról, vagy vasvillás "overalos"-ról/-ről. Érdemes volna olvasni egy pogány Tacitust, vagy egy pogány Pliniust, hogy szerintük mennyire vették ezt az égben ülőt a követői komolyan.

2013. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
40%

"Aki szerint a "zsidulást törvényileg kéne tiltani" az, hogy gondolja, vagy Hitleri időket éljünk, vagy mi van itt?"


Antizsidulás van.

2013. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
11%

"A vallasossagot az ölte ki az emberekbol, hanem az, hogy egyre többen vegzik el a 6. osztalyt."


Ne hazudjál!

2013. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!