Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány, Bajnai, Mesterházy...

Gyurcsány, Bajnai, Mesterházy keresztény ellenessek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Miről lehet felismerni egy keresztény ellenest?
2013. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem hallottam még egy keresztényellenes nyilatkozatot sem tőlük, a magánéletben meg nem ismerem a véleményüket.
2013. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

Bajnairól nem tudok nyilatkozni.

Gyurcsány, révén hogy nem keresztény, hanem más vallású - amit nem szabad ide leírni - igen keresztényellenes. Mivel minden más vallást gyűlöl a vallása.

Szarházy pedig gondolom nem hisz Istenben, miután idehívja a magyargyűlölő román miniszterelnököt:D Vagyis nagyapám azt mondta rá hogy Istentelen:D

2013. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Csak az a lényeg, hogy melyik politikus melyik mesebeli lényben hisz! Ha egyezik a hite a választókéval, akkor akár meg is szívathatja őket... Isten báránykái, hát ti tényleg azok vagytok, terelni kell titeket; DE tiétek lesz a mennyek országa, miután az utolsó vasatokat is ellopta/hazudta a klérus.
2013. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg a tisztelendő atyát, majd ő megmondja, hogy azok-e. Ha ez szempont, akkor miért olyanokat kérdezel, akik nem kompetensek a válaszadásra?
2013. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez talán pont nem mondható el róluk egyébként minden más ami rossz az hozzájuk fűződik de azt én nem mondanám, hogy keresztény ellenesek...mindemellett azonban az igaz, hogy nem támogatják, úgy az egyházat, mint a jobboldali pártok.


Előre látom, hogy néhány náci írogatni fogja, hogy ők zsidók meg én is az vagyok mert megvédtem őket (kivételesen)...de azok remélem, hogy tudják, hogy szánalmasak ;)

2013. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Engem a legtöbben nácinak mondanának, de nem zsidózom le őket. Mondjuk Gyurcsimókusnak elég fajtajelleges madárfejecskéje van, de nem akarom elhamarkodni a kijelentéseimet. :D
2013. jún. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3-nak. Le szabad írni. A zsidó vallásról annyit, hogy Mózes, Jézus és még néhányan zsidók voltak.

Az "elleness" egy essel közelebb áll a magyar nyelvhez.

Keresztényellenesnek sokféleképpen lehet lenni. Ahogy a zsidó- vagy muszlim ellenességet, úgy ezt is döntő többségében a tudatlanok gyakorolják. Akik jártasak valamiben, nem ilyen ellenesek, hanem egyes képviselőiket utálják, de a tömegnek persze úgy hirdetik, hogy megértsék.

Történetesen a három említett személyről sok mindent el tudok képzelni, de a keresztényellenesség részükről értelmetlen és haszontalan lenne. Annyira azonban vannak okosak, hogy egyikük sem önmaga ellensége. Tehát nem keresztényellenesek. Kétségtelen viszont, hogy akadnak, akik annak szeretnék látni őket. És ezt hirdetik is.

2013. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
KDNP is az..szép kirakat keresztények
2013. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Joe Makepeace ***** válasza:
50%

1. Gyurcsány katolikus, Bajnai (állítólag scientológus -ezt honnan szopják egyesek-), Mesterházy katolikus.

2. A vallásnak mi köze is van a politikához? Kb. annyi mint a focinak...

2013. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!