Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az új erő arcában mi a rossz?

Az új erő arcában mi a rossz?

2009. okt. 26. 13:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Semmi!! :)
2009. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Ideje hogy valaki képviselje már végre az Magyarországon a magyarembereket is, szóval semmi.
2009. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Szánalmas xD
2009. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

„Szánalmas xD”


Szerinted mi a nem szánalmas? Jahh az USA? Vagy Franciaország?

2009. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
hajrá jobbik!!
2009. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Tartalmilag szerintem jó, csak szerintem máshogy kellett volna kivitelezni a videót, mert a "többiek" sajnos megijednek egy ilyen videótól is.

Remélem ez változni fog.

2009. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%

Most nem is tudom, mire hasonlít ez jobban?

A Gyűrűk Urára vagy Hitler pártjának kampányfilmjére?

2009. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
A Gyűrük urát megérteném, de a Hitleres mondókádat légyszíves indokold.
2009. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Semmi rossz nincs benne - nekem tetszett, kreatív a kis videó. :) Szerencsére az egyetemisták, fiatalok, kortársaim többsége többre értékeli ezt, mint az álszent dolgokat. Egy próbát megér, én nagyon bízom bennük, de ártani nem árthat, kedves ballibek, mivel minden más leszerepelt már.
2009. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%

Komolyan kérdezem, minden bántás nélkül, Te az NSDAP kampányfilmjét hogy képzelnéd el? Van a gonosz, erőszakos párthatalom + mindenki más (pl. Bajor Imre, ez az egészbe a legnagyobb poén, na ez tényleg tetszett:)), de itt vagyunk mi az igaz hazafiak, akik tudjuk, hogy mi a jó. És állandóan felvonulunk meg gárdát alapítunk, nem tudom hányszor, de rengetegszer szerepelt benne ez a katonai menetelés feeling.


Hát, ha ezt leadják a TV-be, arra kíváncsi leszek!

Bár gondolom nem adnak le semmit, mert őket a szegény magyar emberek támogatják, az összes többi pártot meg a cionisták + a tévéket is!

2009. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!