Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottátok, hogy a romák...

Hallottátok, hogy a romák beperlik az államot, mert nem védte meg őket a cigány támadásokkor?

Figyelt kérdés
Nekem már elegem van, hogy nekik van joguk és pofájuk mindenhez!!! Bár igaz, hogy "nagy áldás a tudatlanság" de ez felháborító, mit képzelnek magukról!!!
2013. aug. 7. 18:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

" nekem sincs rossz tapasztalatom a

cigányokkal, nem értem minek kell állandóan

szítani a feszültséget a magyaroknak. békében

kell egymás mellett élni, ennyi a titok."


Hahahahaha!!! Milyen kár, hogy bizonyos réteg ezt nem tudja!


De abban biztos lehetsz, hogy ahol sok a gond velük annak "nincs szüksége uszításra".


Ez a gyilkosság is szemét dolog volt, bár zavaros az ügy, így nem foglalok állást a témában.

De fordított esetben nincs ekkora visszhang, és nem perlik az államot ilyen-olyan indokkal!

2013. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ez is oylan kabaré lesz, amit még a múlt rendszer hozott össze, de a jogutód a mostani rendszer lesz. Így az anyagi követelést és a szalag címeket a mostani kormánnyal kötik össze.

Pontosan ilyen a 4 metró, a cet, és az elhibázott devizahitelezés is ( ott erősen megkérdőjelezhető a pszáf felelőssége, de ha ezt kimondanák, akkor az államnak kell lenyelni a békát) ...

Soha többet baloldal!

2013. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
75%

De amúgy valamit az állam is tehet erről.

Őszintén, ha kesztyűs kézzel lett volna velük bánva mernének perelgetni ? Nem.

Egyébként milyen érdekes hogy a magyar állam beakarja hajtani a per árát a gyilkosoktól. (ami állítólag 100 milliárd forint)

De persze Péntek Lászlónak, semmit nem kellet fizetni, meg

Bándy Kata szülei sem kapnak semmi kártérítést.

És ezt azzal magyarázzák hogy Péntek László szegény, és ezért nem kell fizetnie.

2013. aug. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
58%
Én meg beperlem az államot, mert nem véd meg a cigóktól. Lassan az utcára is félek kimenni, annyian vannak itt mint a pelyva, ide jönnek kukázni. Beszólogatnak, fütyülnek, stb. A hideg kiráz már attól is, ha egy rámnéz...
2013. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
49%

" nekem sincs rossz tapasztalatom a

cigányokkal, nem értem minek kell állandóan

szítani a feszültséget a magyaroknak. békében

kell egymás mellett élni, ennyi a titok."


Hazakell folyon menni a diszkóbol mert multkor is majdnem megkéseltek! Szóval még hogy békében ezzekel ? Mindegyik olyan mint egy terminátor gyilkolásra vannak kiképezve, meg harcra persze! Utálom az összeset 20 éves vagyok de tönkre vágják az ember életéttt! És akkor még őket kell védenimeg hogy éljjűnk vellűk békében nem tudsz ugy elmenni mellettűk biciklivel hogy ne szóljanak bee! Kénytelen vagyok őket elkerülni! Mindig többségbe vannak mikor egyedül van . Akkor már nem olyan nagy a szájúk!

2013. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!