Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a média hangot...

Szerintetek a média hangot fog adni a mostani nyíltan magyarellenes cigánytámadásnak?

Figyelt kérdés

Október 23-án egy az 56-os megemlékezésekről hazafele tartó a kezében egy magyar nemzetiszínű zászlót vivő magyar emberre támadtak a cigányok,megkéselték,a magyar zászlót pedig látványosan megtaposták. [link]


Lenne pár kérdésem még:

1,Első kérdésem az lenne hogy vajon erről a nyíltan magyarellenes cigányok által elkövetett bűncselekményről beszámol majd hitelesen a média(összes újság,TV,hírportál,hírközlő szervek)?


2,Vajon nemzetközi botrány is lesz belőle?(Mint amekkora lenne mondjuk ha magyar szkinhedek egy a Hanukáról hazafelé baktató zsidót késeltek volna meg és taposták volna meg izraeli zászlaját)


3,Ugyanúgy fognak vinnyogni a külföldi és hazai liberális "jogvédő" szervezetek most hogy egy magyart ért sérelem a származása miatt,mint mikor egy cigányt vagy egy zsidót ér bántalom a származása miatt?


4,Ha a saját hazámban,Magyarországon,magyarként másodrendű állampolgár vagyok a pozitívan diszkriminált zsidóság és cigányság mögött akkor melyik országba költözzem hogy magyarként azonos jogok illessenek meg és én is pozitív diszkriminációban részesüljek?(Ha megmondjátok már csomagolok is)


2009. okt. 25. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

szerintem nem

pedig KELLENE

2009. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
NEM fog.Ebben az országban már leszarják azt aki magyar de ha cigányról van szó akkor még a csapból is az folyik...
2009. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

1/. A Hír TV meg a Kurucz infó számomra nem hiteles.A cikkben pedig az nem stimmel,hogy hátulról hogyan tudtak az arcába kést szúrni?Eléggé bonyolultnak tűnik így valakit arcba szúrni

2/.A megemlékezések délelőtt voltask az egész országban,A fiatalember nem jöhettett onnan késő este,sötétben.

3./ Nem csodálkozom,hogy a cigányok magyarellenesek lesznek.A Jobbik és a többi szélsőséges szervezet állandóan szítja a cigánygyűlöletet.Ez értehetően magyarellenes gyűlöletet vált ki belőlük

Én sem szeretem a cigányokat,és a bűnözőket elítélem,de nem mondom soha azt,hogy minden cigány bűnöző,mindent ki kell irtani és kitelepíteni,ahogy ezt a Jobbikosok teszik.

4./ Ha a média minden késelésről,gyilkosságról beszámolna,ami az országban történik,akkor egy külön adó kellene ehhez.És a bűnözők között sok lenne a nem cigány is.

Hagyjatok fel az uszítással,és inkább az emberi megoldást keressétek (olyant, ami meg is valósítható ),akkor a cigányok sem lesznek magyargyűlölők.

Nem árt tudomásul venni,hogy a gyűlölet gyűlöletet kelt.Ez nagyon régi igazság.

2009. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"A Hír TV meg a Kurucz infó számomra nem hiteles"


Persze,csakis a zsidó balliberális médiumok(ATV,Népszabadság,168óra,Klub Rádió..)lehetnek hitelesek a többi mind hazudik.


"A cikkben pedig az nem stimmel,hogy hátulról hogyan tudtak az arcába kést szúrni?Eléggé bonyolultnak tűnik így valakit arcba szúrni"


Úgy hogy hátulról rátámadtak és amikor épp megfordult akkor az arcába vágták a kést.Ennyire egyszerű te sokész.


"2/.A megemlékezések délelőtt voltask az egész országban,A fiatalember nem jöhettett onnan késő este,sötétben."


Képzeld "sokész" nem csak délelőtt voltak megemlékezések hanem délután(Pl:a megemlékezések nagy része)is amiknek jórésze sötétedés után ért véget,sőt este is voltak kisebb megemlékezések(mécsesgyújtások)én például ilyenen voltam.


"Nem csodálkozom,hogy a cigányok magyarellenesek lesznek.A Jobbik és a többi szélsőséges szervezet állandóan szítja a cigánygyűlöletet."


A Jobbik és a Gárda semmiféle cigánygyűlöletet nem szít.Hanem az egész országban tomboló,mindenkit sújtó cigánybűnözésre hívja fel a figyelmet és keres rá megoldást.(Míg a többi párt szőnyeg alá söpri az ügyet)


Egyébként cigánybűnözés ellen Lakatos Attila cigányvajda is ugyanúgy szót emelt( http://www.youtube.com/watch?v=kh41BvlPs7Y)és a gárdával is tárgyalt egy lehetséges szövetségről.


"Ha a média minden késelésről,gyilkosságról beszámolna,ami az országban történik,akkor egy külön adó kellene ehhez"


De ha nem olvastad volna végig ez nem lopás meg egyéb volt,hanem ezt a magyar embert azért támadták meg mert magyar származású.Tehát ez rasszizmusnak minősül.Amire a liberálcionista média úgy kapna mint gyöngytyúk a takonyra ha ez zsidóval vagy cigóval történne.


"Hagyjatok fel az uszítással,és inkább az emberi megoldást keressétek"


Ezt inkább a balliberálisoknak,cigóknak,zsidóknak,homároknak mond akik nap mint nap a magyarok mocskolásával vannak elfoglalva.


"akkor a cigányok sem lesznek magyargyűlölők."


Aha persze,eddig soha nem is volt cigánybűnözés csak akkor keletkezett mikor a Jobbik és a Gárda megjelent.


"Nem árt tudomásul venni,hogy a gyűlölet gyűlöletet kelt.Ez nagyon régi igazság."


Én is ezt mondom,csak sajna az olyan ballibek mint te nem tudják tudomásul venni.

2009. okt. 25. 23:00
 5/11 anonim válasza:
92%

1, Hogy számolna már be?? Csomó hasonló, megtörtént esetről sem számolt be. Sajnos, és nem is fog. Újságokban meg nem várjunk ilyet, max Echo tv-ben.


2,Nem lesz botrány, el lesz tusolva az ügy. Félnek a politikusok..


3,Hidd el, hogy nem. Abból se lett semmi, hogy kiderült, hogy nem magyar gyújtotta fel a c.gány házát, hanem ő saját magának a biztosítási pénz megnyerése érdekében.


4, Igen ezen már én is gondolkoztam. Mindenkinek jobb lenne, ha visszahúznának oda ahonnan jöttek. Csak nem fognak elmenni, mert országunk élteti őket, pénzt ad nekik, és nem tudom hallottad-e már, de felszámolják egyes településen a putrikat, és házat építenek nekik. Ingyen!

2009. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

tudom hogy a jobbosok általában nem komázzák amerikát, de amerikába többe nézik a magyarokat, mint urambátyám-országban. mert jól dolgozunk, és mert nem vagyunk problémás nép, leszámítva pár "szürkét" aki magyarnak adja ki magát, de ők inkább kanadát szennyezik.

én tapasztalatból beszélek, számomra egész európa egy csőd, az amiknál még bevándorlóként is hamarabb vesznek emberszámba.

2009. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

23:44


Ja,nekem is a nagybátyám kint él az amcsiknál.És ő is mondja hogy megbecsülik és szeretik ott a magyarokat.Mert becsületesek,barátságosak,jól értenek a szakmájukhoz és szorgalmasak.


De most közel 10 millió magyar utazzon el USA-ba hogy jól érezze magát mert a hazájába elszaporodtak a férgek?


Szerintem inkább féregteleníteni kéne.....

2009. okt. 25. 23:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
hát az is egy megoldás, de én már tavaly belefáradtam ebbe, ami ott megy, nem látok semmi pozitívat a jövőre nézve, le is léptem.
2009. okt. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Tokéletesen egyetértek veled kedves kérdező, s amit lehet, már leírtál/írtatok előttem.
2009. okt. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Énis tökéletesen egyetértek a kérdező reagálásaira, ha mindenki így gondolkozna ahogyan te (és persze én :D) akkor nem lenne ekkora gond ebben az országban...Észrevehetnétek ti média általi manipuláltak hogy a gyűlöletet és a feszültséget valójában ezek keltik!A médiumok zsidó kéz alatt vannak és azért nem beszélnek a cigányok általi bűnözésekről hogy nehogy fellázadjon a magyarság valamint ezzel a Jobbikot erősítenék és azt ezek nem akarják mert tudják hogy akkor végetérne a korrupt zsidó paradicsomuk és a Jobbik elszámoltatná őket az eddigi titkolózásukért,hazudozásaikért,ugyanis a szemét média állandóan a szőnyeg alá söpri az igazságot.Kérdem én hol volt a média,a képviselők,a celebek amikor Králik Attila temetése volt akit brutálisan meggyilkoltak a cigányok úgy hogy a saját foteljében vágták el a torkát?Bezzeg Tatárszentgyörgyre még a celebek is kimentek!Vegyétek észre hogy minket magyarokat leszarnak!Ha cigányt bántanak a nyomozást egyből rasszista gyanúsítással kezdik,ha magyart akkor megsem említik!HOL AZ IGAZSÁG???És még ti szidjátok a Jobbikot mert igazságot szeretne?Ők nem fasiszták se nem szélsőségesek,azok a nácik meg a szélsőségesek akik becsapják a népet és nem őket hanem a saját érdekeiket szolgálják!
2009. okt. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!