Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történt a Jobbikkal?

Mi történt a Jobbikkal?

Figyelt kérdés
Helyi Jobbikban vagyok, most kapom a telefont, Korondi Miklóstól, hogy feloszlunk, pártszakadás van. Mi történt? Én erről nem hallottam, újságokban sincs még semmi.
2013. aug. 3. 18:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Esélytelen, még baloldali pártokkal is hamarabb kezdenénk mint fidesszel.
2013. aug. 4. 23:34
 12/19 Joe Makepeace ***** válasza:
De a párt egy része tuti kezdene, erre utaltam! Azért az nem mindegy senkinek, hogy kormányon van és kormánypárti oldalon politizál, vagy ellenzékben, pláne egy olyan ciklusban, mint ez a mostani. Attól még nem azt jelentené, hogy kiegyeznek Orbánékkal "csak" koalícióra lépnének velük! De hogy egy idő után a Fidesz daráló közelébe kerülnének az egészen biztosnak látszik...
2013. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Fidesszel úgy ahogyan egyetértő emberke"


egyet mondj!

2013. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Joe Makepeace ***** válasza:
Nem feltétlenül a jobbik frakciójából gondoltam, a parlamenti képviselőcsoportból, viszont néhány kérdésben egyetértés van a két párt között, nem? Vagy áthidalhatatlan ellentétek is feszülnek? Például egyszer a Zagyva Gyula is elég elismerően, és tiszteletteljesen szólt a Fideszes Wittner Máriáról...
2013. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Na jó, de Wittner Mária csak megszokásból nem Jobbikos kb.
2013. aug. 5. 00:11
 16/19 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet, feloszlottatok? Vagy az egész párt szakad?
2013. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Joe Makepeace, egész egyszerűen nem vagy képben, maradjunk ennyiben.


A Fidesz soha nem fog a Jobbikkal összefogni, mert ők Izraelnek akarnak megfelelni, nem a magyaroknak.


A Jobbik pedig halálos ítéletét írná alá, ha koalícióra lépne a Fidesszel, a támogatottság a nullára esne és a Jobbik az MDF, FKGP, KDNP sorsára jutna.



"Nem feltétlenül a jobbik frakciójából gondoltam, a parlamenti képviselőcsoportból"


Hát akkor honnan?

Ha nem tudsz konkrétumot, miért jelentesz ki dolgokat?

2013. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért én megnézném azt a helyzetet, amikor a mandátumok arányát tekintve a Fidesznek 40%-a van, a Jobbiknak 15%, a baloldalnak meg 45% és a Jobbik nem lép koalícióra a Fidesszel.
2013. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A fidesz simán nyer, ügyesen módosítgatták a választójogi törvényt a saját ízük szerint.
2013. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!