Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történt a Jobbikkal?

Mi történt a Jobbikkal?

Figyelt kérdés
Helyi Jobbikban vagyok, most kapom a telefont, Korondi Miklóstól, hogy feloszlunk, pártszakadás van. Mi történt? Én erről nem hallottam, újságokban sincs még semmi.
2013. aug. 3. 18:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%

"Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció.


Köszönjük bejelentésed amint tudjuk ellenőriztük a kérdést."

2013. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy országosan értette-e vagy csak helyileg. Lehet, hogy csak a helyi szervezet válik ki önálló pártba nem tudom. Többet nem tud mondani azt mondta.
2013. aug. 3. 18:53
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Ha látod a tűzijátékot az ATV és az RTL székházból, ill. a zsinagóga környékéről, na akkor oszlik fel majd a Jobbik.

Valószínű,hogy csak a helyi párt oszladozik.

2013. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

Biztos összebalhéztak a "zsákmányon"!

Vagy a képviselő-jelölti helyeken vesztek össze. Hiába na....kisebb lesz a "torta", élesedik a harc a költségtérítésért, tízmilliós fizetésekért benzinkártyákért stb. stb. . Ezért érdemes megélhetési magyarkodni.

2013. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

1. Ha tényleg a helyi Jobbikban vagy, akkor neked kellene tudnod, hogy mi történt.

2. Ha mégsem tudod, de tényleg most telefonált neked Korondi Miklós, akkor talán TŐLE kellett volna megkérdezned, hogy mi történt pontosan.

Ész, hová mész?... :(((

2013. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Sírjak? :(
2013. aug. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

"Mi történt a Jobbikkal?"


A közvélemény-kutatások szerint a Jobbik népszerűsége növekszik és per pillanat a legnépszerűbb ellenzéki párt.

Én ennyit tudok.

2013. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

# 7:


Forrás? Mármint az, hogy a második legnépszerűbb ellenzéki párt?

2013. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

1 forrás én vagyok.

/bár nekem az első legnép...izé

2013. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Joe Makepeace ***** válasza:
Szinte borítékolható, hogy a jobbik előbb utóbb fog szakadni, ugyanis azért az totál logikus, hogy lehet a pártban egy csomó Fidesszel úgy ahogyan egyetértő emberke, meg egy csomó vadul Fidesz-ellenes. Lehetséges, hogy már a jövő évi választásokra akarnak esetleg egy Fidesz-KDNP-"reform jobbik" koalícióban indulni, hogy majd később mindkét párt észrevétlenül beleolvadjon a Fideszbe, azok akikkel meg a Viktorka "nem tud mit kezdeni" maradnak, a jelentősen meggyöngült jobbikban! Ez szerintem csak idő kérdése...
2013. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!