Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rajtunk kívül máshol is van...

Rajtunk kívül máshol is van trafik, külföldön?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Trafik a világ valamennyi országában van.
2013. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy külföldön is divat, hogy csak a trafikban lehet cigit venni? Vagy van trafikjuk is, meg azért a kúton, boltban is lehet kapni?
2013. aug. 1. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet kapni.
2013. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Csak nálunk van ez a trafikos téma hogy csak trafikban lehet cigihez jutni. Persze van több országban is trafik de azokon kívül más más helyeken is lehet cigit vásárolni, boltokban, benzinkutakon stb... Egyedül nálunk divat ez a trafikos cucc.

A hajam égnek áll tőle.

Egy kis faluban lakom és van összesen 2 trafik itt.

Az egyik viszonylag közel van de alig kapni ott olyan dohányt vagy cigarettát ami pont nekem kellene és a trafikos csaj az eladó sincs tisztában a dolgokkal. Persze ha a főnöke van bent ő legalább normális és rendelt nekem olyan dohányt amilyet én kértem csak nem volt egy korrekt mert az eladó csaj eladta azokat meg elég bonyolult volt.

A másik trafik ami a falu szélén van úgy 3 km-re innen ott legalább normálisak csak nekem autóval plusz út mert nem esik útba a hely mivel a szomszéd városban dolgozom és nem ott megyek ki a faluból ahol a trafik van.

2013. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vegyes a kép. van olyan ország ahol csak trafikokban lehet cigit kapni, és van olyan is ahol minden sarkon árulnak. teljesen országfüggő a dolog.
2013. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szántóvető ***** válasza:
tőlünk nyugatra lehet kapni pl. benzinkutakon ill. vannak kihelyezett automaták is közterületeken pl. járda mellett.
2013. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xsasha válasza:
Ausztriában, Franciaországban és pl. Szlovéniában is trafikban lehet venni a cigit. A magyar rendszert az osztrák mintára hozták létre, valamivel szigorúbb előírásokkal - mert itthon formailag is előírták, hogyan kell kinéznie belülről egy trafiknak, és 16 helyett 18 éves kortól lehet dohányhoz jutni legálisan.
2013. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ausztriában, Franciaországban és pl. Szlovéniában is trafikban lehet venni a cigit."


Nem tudom, honnan veszed ezt...

Franciaországban pl. a trafikokon kívül vannak ún. "Bar-tabac" bisztrók, ahol szintén lehet cigarettát és egyéb dohányárut venni.

Az már más kérdés, hogy a ezekben a bárokban sem lehet dohányozni. Lassan már a teraszokon sem...

2013. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy hulye rendszer , csak itt van igy. Ausztriaban automataban is lehet cigit venni
2018. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!